Reklam
Reklam

BAŞKAN ÇOBAN: ARICILIK GELECEĞİMİZDİR

BAŞKAN ÇOBAN: ARICILIK GELECEĞİMİZDİR
29 Haziran 2020 - 23:04

Genç Parti Ardahan İl başkanı Cihan Çoban, Kafkas Eğitim ve Üretim Gen Merkezi Müdürlüğünü ziyaret ederek Müdür Sinan Aydın’dan çalışmalar hakkında bilgi edindi.

Kafkas Eğitim ve Üretim Gen Merkezi Müdürlüğü tarafından yapılması planlanan Ardahan Kafkas Arı Konağı projesinin yapılmasının ilimizin ekonomik olarak kalkınmasına, bölgemizin tarım, hayvancılık ve turizme olan katkısının artıracağına inanıyoruz diyen Başkan Çoban: “Bu proje ile Ardahan arıcılığında verimin ve katma değerinin artırılması, coğrafi işaret tescilli, Ardahan Çiçek Balı’nın kontrol, analiz, tanıtım ve pazarlanmasının yapılması, alternatif arı ve apiterapi ürünlerinin geliştirilmesi ve üretilmesi, kadın ve gençlerin arıcılık sektörüne katımlı ile sosyal ve ekonomik hayatta daha geniş yer alacağını gözlemledik. Ayrıca Ardahan’a gelecek ziyaretçiler için alternatif bir ziyaret alanı oluşturulacağına şahit olduk. İl Müdürümüz Sinan Aydın, liyakat sahibi bir müdür olarak bu projeler üzerinden Ardahan için gece gündüz çalışmaktadır, Sayın Aydın’ın çalışmalarından dolayı kendisine teşekkür ederiz. Ayrıca bu projelerin Ardahan’a kazandırılmasında emeği geçen önceki valimiz Sayın Mustafa Masatlı’ya da şükranlarımızı sunarız” dedi.

Kafkas Eğitim ve Üretim Gen Merkezi Müdürü Sinan Aydın ise, Genç Parti Ardahan İl başkanı Cihan Çoban’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Bu haber 2749 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum