BAŞKAN ADAYI MORKOÇ, "SEÇİMLER İÇİN İDDİALIYIZ" MESAJI VERDİ

BAŞKAN ADAYI MORKOÇ, "SEÇİMLER İÇİN İDDİALIYIZ" MESAJI VERDİ
21 Kasım 2021 - 12:33
Ardahan Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkan adayı Erdal Morkoç ve Yönetim Kurulu üyeleri yerel ve ulusal basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi.
Magussa Cafe’de düzenlenen basın toplantısında konuşan Başkan adayı Morkoç, “Ardahan Esnaf ve Sanatkârları Yönetimine talipli olarak çıktığımız bu hizmet yolunda, öncelikle gelecek dönemin tüm esnaf ve sanatkârımıza, ülkemiz ve milletimiz için bereketli ve hayırlı bir dönem olmasını diliyoruz” dedi.

“PANDEMİ NEDENİYLE ESNAFIMIZ ÇOK SIKINTILAR ÇEKTİ”

Son iki yılda Türkiye’de yaşanan ekonomik sıkıntıların gölgesinde esnaf ve vatandaşların zorlu süreçlerden geçtiğine vurgu yapan Erdal Morkoç, açıklamalarının devamında şu ifadeleri kullandı: 
“Geçtiğimiz yıllarda sağlık, sosyal ve ekonomik alanlar başta olmak üzere esnaf ve sanatkarımız, ülkemiz ve milletimiz birçok zorluğa göğüs gerdi ve germekte. Hele hele 2019 yılı sonunda Dünyamızı tehdit eden Covid 19 virüs salgını nedeniyle esnafımıza 2020 yılı adeta bir kabus yılı olmuştur. Alınan tedbirler direkt olarak esnaf ve sanatkarımızı bire bir etkilemiştir. Kısıtlamalar, hafta sonu kapatmalar ve uzun süreli kapatmalar esnafımızı tükenme noktasına getirmiştir. Esnaf ve sanatkarımız bu zamana kadar en zor şartlar altında üzerine düşen her sorumluluğu fazlasıyla yerine getirdi ve getirmeye de devam etmektedir. Bütün bu yaşananların son olması temennisiyle yeni dönemin bereketli ve bolluk olmasını diliyoruz.
Ardahan Esnaf ve Sanatkârları, bizler, sizlerin huzuruna geçmişten gelen deneyim ve tecrübeyle birlikte yeni yüzlerle hizmetinize hazırız. Her zaman esnafının derdiyle dertlenen esnafının yanında olan, esnafını gerektiği yerlerde güçlü bir şekilde temsil kabiliyeti olan bir yönetim oluşturduk. Son 4 yılda oluşturulan misyon ve hizmet anlayışını bu yeni dönemde de daha ileriye taşıyarak esnaf ve sanatkarımıza hizmet etmenin bahtiyarlığını yaşamak istiyoruz.

“TÜM ESNAFIMIZIN DEĞERLİ OYLARINA TALİBİZ”

Birlik ve beraberliğimizi sağlamlaştırdığımız ahde vefa çerçevesi ve hizmet anlayışı içinde olacağız. 2022 yılının ilk aylarında yapılması planlanan Esnaf ve Sanatkârlar Odası Olağan Genel Kurulu sürecine girmiş bulunmaktayız. Bu zaman zarfında tüm Ardahan esnafının kapısını çalacağız. Son dönemin anlayışı içinde başarı göstereceğimizden emin bir şekilde siz değerli Ardahan esnaf ve sanatkârının oylarına talipli olacağız. Yetki sizden hizmet ve koşuşturma bizden anlayışından taviz vermeyeceğimize tüm kamuoyu önünde söz veriyoruz.

"TEMEL AMACIMIZ; ARDAHAN’IN GELİŞİMİNE KATKIDA BULUNMAK”

Ardahan’ın marka değerini her geçen gün yukarıya taşıması, Ardahan’ımıza yapılan ulaşım kolaylığı, yurtdışına açılan karayolu ve demiryolu kapılarımızın bulunması, son zamanda tekstil alanında yapılan yatırımların olması, iki boru hattının ilimiz sınırları içinden geçmesi, konut yatırımının giderek artması, sağlık ve spor alanında yapılan devasa yatırımlar, ilimizin Kafkas Arı ırkının Gen merkezi olması, tarımda ve hayvancılıkta geçmişe göre daha ileri bir seviyeye gelmesi, Ardahan’ımıza yapılacak daha büyük yatırımların esnaf ve sanatkârımızın ufkunu açması, hayallerini daha ileriye taşıyarak her geçen gün daha da büyümesine vesile olacak ve esnafımıza neler kazandıracağının farkındayız. Bu minvalde üzerimize düşen her ne ise esnafımızın yanında olacağınızdan asla kuşkuya düşmeyin. 
Siz değerli esnafımızı memnun edecek çalışmalara birlikte imza atacağımıza bu çalışmalarda Ardahan’ımız için hayırlı bir çaba içinde, bu vebal ve sorumluluk bilinciyle hareket edeceğiz. İşlerinizin daha bereketli hale gelmesini, bolluk ve zenginliğin hanelerinizden hiç eksik olmamasını temenni ediyoruz.” Haber: Özgür Evliyaoğlu-Ardahan Haber
Bu haber 1366 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum