Reklam

BARIŞ HOŞ'TAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA MORAL YEMEĞİ

BARIŞ HOŞ'TAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA MORAL YEMEĞİ
03 Temmuz 2020 - 10:01

Dünyanın başına bela olan yeni tip koronavirüs Covid-19 salgınına yakalanan insanları kurtarmak için hayatlarını ortaya koyan  ve büyük bir mücadele örneği gösteren Sağlık Çalışanlarına Barış Hoş ve Atillahan Bozkır’dan moral yemeği.

BARIŞ HOŞ: ŞİFA VEREN ELLERE VEFA BORÇLUYUZ

Küçük ve Büyük (Cincirop) arası Kura Nehri kenarında doğa harikası ovada geçtiğimiz ay açılan Bağ Evi Piknik Alanında 4 Temmuz 2020 Cumartesi günü moral yemeği verecek olan Barış Hoş ve Atillahan Bozkır, Sağlık Çalışanları için destek ve moral kararı aldılar.

TOPLUMUN SAĞLIĞI İÇİN EVLERİNDEN VE ÇOCUKLARINDAN UZAK KALDILAR

Konu hakkında açıklama yapan Barış Hoş: "Yaşadığımız süreçte hiç şüphesiz en kahramanca mücadeleyi veren sağlık çalışanlarımızdır. Onlar için ne yapsak az kalır. Biz de Bağ Evi Piknik Alanı işletmecileri olarak bir kampanya başlatıyoruz. Sağlık çalışanlarımıza Bağ Evi Piknik Alanında karınca kararınca kendi lezzetlerimizden ikramlarda bulunacağız. İlk ikramı da 4 Temmuz 2020 Cumartesi Ardahan’da ki tüm sağlık çalışanlarımıza Bağ Evi Piknik Alanında yemek ikramında bulunacağız. Tüm sağlık çalışanlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Ardahan’da tüm kurumlar pandemi salgınıyla mücadelede büyük bir özveri ve gayret gösterdiler. Büyük bir fedakârlık gösteren, toplumun sağlığı için mücadele eden, evlerinden, ailelerinden, çocuklarından uzak kalan tüm sağlık çalışanlarına minnettarız. Birlik ve beraberlik içerisinde üstesinden geleceğimiz salgın dolayısıyla gece gündüz demeden gayret gösteren tüm sağlık çalışanlarına minnettarız” dedi.

BOZKIR: SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZA EN BÜYÜK YARDIM, KURALLARA UYMAKTIR

Ülke olarak gelişmiş sağlık altyapısına, sonsuz güven duyduğumuz sağlık ordusuna sahibiz diyen Atilahan Bozkır ise: “Elbet bugünleri de geride bırakacağız. Ancak akıllarda kalan birlik beraberliğimiz, dayanışma ve paylaşma ahlakımız olacak. Bizler için büyük bir fedakarlık örneği gösteren sağlık çalışanlarımıza ufakta olsa ikramda bulunmak, onlara moral vermek istedik. Bu vesileyle sağlıkta ortaya konulan eşsiz mücadeleyi bir an olsun aklımızdan çıkarmayalım, tedbirlere ve kurallara uyalım. Temas mesafe ve izolasyonu elden bırakmadan, koronavirüsle mücadeleyi ortak sorumluluk duygusuyla yürütelim” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Bu haber 2562 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum