BALIKESİR'DEN ARDAHAN'A SELAM

Geçtiğimiz hafta sonu Türkiye Kent Konseyleri Birliği Dönem Başkanlığı, Kuvayi Milliye Şehri Balıkesir’den, Serhat Şehri Ardahan’a devredildi.

BALIKESİR'DEN ARDAHAN'A SELAM
23 Kasım 2021 - 13:14
Geçtiğimiz hafta sonu Türkiye Kent Konseyleri Birliği Dönem Başkanlığı, Kuvayi Milliye Şehri Balıkesir’den, Serhat Şehri Ardahan’a devredildi.

BAŞKAN YILMAZ’DAN VALİ ÖNER’E SELAM

Balıkesir Büyük Şehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Ardahan Valisi Hüseyin Öner’e selam gönderdi. Gazeteci Özkan Karakaya ve Barış Bilgin’le kısa bir söyleşi gerçekleştiren Başkan Yılmaz, “Ardahan Valisi Hüseyin Öner’i çok iyi tanıyorum.  Sayın Öner, Burhaniye Kayamamamı iken Ardahan’a Vali olarak atandı. Çok başarılı ve çalışkan devlet adamı olan Sayın Valim Hüseyin Öner’e selamlarımı iletmenizi rica ediyorum. İnşallah Şubat ayında Ardahan’a geleceğiz” dedi.

Balıkesir Büyük Şehir Belediyesi ve Kent Konseyi ev sahipliğinde düzenlenen Dönem Başkanlığı Devir-Teslim töreni, III. Kent Konseyleri Sempozyumu programı kapsamında 20 Kasım 2021 Cumartesi Günü, Balıkesir Avlu Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Türkiye Kent Konseyleri Dönem Başkanlığı Balıkesir Kent Konseyi Başkanı Mürsel Sapancı’dan Ardahan Kent Konseyi Başkanı Burak Taştan’a geçti. Taştan, Türkiye Kent Konseyleri 13. Dönem Başkanı olarak görev yapacak.

“Geleceğin Kentlerinde İşbirliği ve Dayanışma” Ana Temasıyla Balıkesir Kent Konseyi ev sahipliğinde 18-21 Kasım 2021 tarihlerinde Balıkesir’de gerçekleştirilen III. Kent Konseyleri Sempozyumu, Akademik Oturumlar, Konferans ve Panel Oturumları, Uygulama Paylaşım Alanları ve sosyal etkinlikleri içeren dolu dolu bir programla kent gönüllülerini buluşturdu.
Bu haber 527 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum