Reklam
Reklam

ATALAY, İSİPAB'A YENİDEN SEÇİLDİ, GÖZLER KONGREDE

ATALAY, İSİPAB'A YENİDEN SEÇİLDİ, GÖZLER KONGREDE
28 Temmuz 2020 - 21:38

Önümüzdeki aylarda yapılacak AK Parti Ardahan İl Kongresi öncesi AK Parti Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay’ın uzun süredir sürdürdüğü İslam İşbirliği Teşkilatı Parlamentolar Birliği (İSİPAB) Başkanlığına yeniden getirilmesi dengeleri yeniden alt üst etti.
 
KARTLAR YENİDEN KARILIYOR

Mevcut Başkan Hakan Aydın’ın yeniden aday olduğu AK Parti Ardahan İl başkanlığı kongresi öncesi, İnşaat Mühendisi Kaan Koç ve iş insanı Efsal Nalbant’ın aday olması bekleniyor.
 
PARLAMENTODA 54 İSLAM ÜLKESİ BULUNUYOR
 
TBMM´de üstlendiği görevlerde özellikle İslam coğrafyalarında yaşanan ve halkın bütününü etkileyen sosyal sorunlar ve bu sorunların çözümüne ilişkin ortaya koyduğu tavırlarıyla tanınan AK Parti Ardahan Milletvekili Orhan Atalay, yeniden İslam İşbirliği Teşkilatı Parlamentolar Birliği (İSİPAB) Başkanlığı görevine getirildi.
 
ATALAY, KARİYERİNİN ZİRVESİNDE
 
2013 yılından beri (İSİPAB) başkanlığını yürüten Ak Parti Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay’ın yeniden İslam İşbirliği Teşkilatı Parlamentolar Birliği (İSİPAB) Başkanlığına getirilmesi Ardahan´da sevinçle karşılandı.
 
54 İslam ülkesi parlamentolarının üye oldukları ve kısa ismi İSİPAB olan İslam İşbirliği Teşkilatı Parlamentolar Birliği’nin Türkiye Grubu Başkanlığı seçimi yapıldı. Yıllardır bu birlikte ülkemizi temsil eden Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay, bu göreve bir daha seçilerek görevde en uzun süre başkanlık yapan milletvekili oldu.

Bu haber 2916 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum