Reklam
Reklam

ATALAY, HER İLÇE İÇİN ÖZEL ÇALIŞIYOR

ATALAY, HER İLÇE İÇİN ÖZEL ÇALIŞIYOR
21 Eylül 2020 - 23:37
AK Parti Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay, Ardahan Üniversitesi, Posof, Çıldır, Hanak, Damal İlçe Kaymakamlıkları başta olmak üzere, partisinin ilçe başkanlıklarını, Çıldır ve Hanak Belediye Başkanlığını ziyaret etti.

Dışişleri Bakanın Mevlüt Çavuşoğlu, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bakan yardımcıları ve birçok Daire Başkanını ziyaret ederek Ardahan Merkez, Hanak, Posof, Çıldır, Damal, Göle ve Köprülü Beldesi için sorunları ileten Milletvekili Atalay, Bakanlara ilettiği sorunların takibi için saha çalışmasına büyük önem veriyor.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile Ulgar Tüneli başta olmak üzere ilimizin altyapı sorunlarını ileten Atalay, Ardahan Devlet Hastanesinin ihtiyaç duyduğu doktor, tıbbi araç gereç ve ödenek taleplerini Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yla görüşerek çözüme kavuşturdu.

İlçelerin sorunlarını yetkililerle görüşen Milletvekili Atalay, yol, su, altyapı ve doğalgaz çalışmalarıyla ilgili bölge ve il müdürleriyle birlikte saha çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Milletvekili Atalay, Ardahan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Biber’le birlikte maliyeti yaklaşık 50 milyon TL’ye mal olacak yüzme havuzundan yaşam alanlarına kadar birçok üniteyi içeren Ardahan Üniversitesi Spor Merkezi’ni ziyaret ederek yeni eğitim-öğretim yılında hizmete hazırlanması için talimat verdi. Atalay, Rektör Prof. Dr. Mehmet Biber, İlahiyat Fakültesi Dekanı  Prof. Dr. Yusuf Alemdar ve akademik-idari personelin katılımıyla toplantı gerçekleştirerek, İlahiyat Fakültesi faaliyetleri ve projelerine ilişkin fikir alışverişinde bulundu.
Bu haber 8390 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Düz ardahan
    6 ay önce
    Orhan atalay çalışıyor acaba il başkanı kim yapacak sayin atalay