Reklam
Reklam

ARDAHAN OTO KARNE'DEN SEVİNDİREN KAMPANYA

ARDAHAN OTO KARNE'DEN SEVİNDİREN KAMPANYA
25 Mayıs 2021 - 19:18 - Güncelleme: 25 Mayıs 2021 - 19:45
Taşıdığı kurumsal firma kimliğiyle Ardahan’ın profesyonel araç test –kontrol hizmet merkezi olan Oto Karne Ekspertiz, sahibi İsmail Dursunoğlu ve ekibinin hummalı çalışmalarıyla ikinci el araç alımında müşterilerin taleplerine cevap veriyor. Günün ve haftanın her saati sunduğu çekici özelliğiyle de araç sahiplerinin imdadına koşan Oto Karne yetkili servisi, çevre illerden de yoğun rağbet görüyor.

Daha önceki adresi olan Kars Köprüsü yakınlarından taşınarak Ardahan sanayi sitesinin girişindeki ilk blokun sağ tarafında müşterilerine çok daha iyi bir ortamda tarafsız, güvenilir bir anlayışla hizmet veren Oto Karne Ekspertiz, a’dan z’ye araçların adeta röntgenini çekiyor ve tüm sorunları raporlayıp müşterileriyle paylaşıyor.

OTO KARNE EKSPERTİZDE HANGİ HİZMETLER VAR?

Açıldığı günden itibaren müşterilerinden olumlu geri dönüşler alan ve beklentileri fazlasıyla karşılayan Oto Karne Ekspertiz servisi şu anda; Şaft, Aksam, Turbo, Çevre Birimler, Klima, Yağ-Su Kaçakları, Radyatör, Şanzuman, Lastik- Jant, Işık Birimleri, Şase Kontrol, Elektronik, Akü-Şarj, Kaporta Boya, Motor Testi, Fren Testi, Süspansiyon, Ön Düzen, OBD-I OBD-II, Kapak Conta, Kapı Kilit, Göstergeler, Silecek, AirBack, Emniyet Kemeri, Cam/Ayna, Disk/Balata, Akışkan Hortum, Kayışlar, Diferansiyel, Araç Alt Kontrol, Değişen Parça Kontrol, Diagnostik Kontrol ve Amortisör Testleri bakımlarından araçları elden geçiriyor.

PANDEMİ KOŞULLARINDA KAÇIRILMAYACAK KAMPANYA

Oto Karne Ekspertiz, sistemli olarak geniş test ve kontrollere tabi tuttuğu araçlar için hazırladığı uygun paketlerde salgın sürecinde zorlanan müşterilerini de düşünerek hareket ediyor. Mevcut hizmet yelpazesinde yer verdiği tüm hizmetleri “Standart Paket, Ekstra Paket, Gold Paket ve Platinium paket” başlıkları altında ayrı ayrı toplayan İsmail Dursunoğlu’nun başında bulunduğu yetkili-uzman oto servisi, yeni bir kampanya düzenledi. Buna göre, kesintisiz olarak her ayın ilk haftasında müşterilerin seçeceği bütün paketlerde geçerli olacak yüzde 30’luk bir indirim uygulanacak. Tüm bütçelere elverişli özellikler taşıyan tercih edilecek her paket için ayrıca 1 yıl boyunca çekici (yol yardım) hizmeti sağlanacak. Bunların yanı sıra müşterilerin alacakları pakete ilaveten Kilometre sorgulama, Hasar sorgulama, Değişen parça ve Borç sorgulamaları da yapılacak. Firma sahibi İsmail Dursunoğlu/İletişim No: 0545-829- 64-05
Haber: Özgür Evliyaoğlu - Ardahan Haber

Bu haber 1056 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum