Reklam

ARDAHAN'DA TÜRKÜ RÜZGÂRI ESTİ

ARDAHAN'DA TÜRKÜ RÜZGÂRI ESTİ
20 Mart 2019 - 13:47

Ardahan’da Erdal Erzincan ve Tolga Sağ rüzgârı esti. Ardahan’ı Tanıtma ve Güzelleştirme Derneği tarafından organize edilen etkinliğe Erdal Erzincan ve Tolga Sağ konserine CHP Ardahan Belediye Başkan adayı Faruk Demir de destek verdi. Törene CHP Ardahan İl başkanı Yalçın Taştan, CHP İlçe Belediye Başkan adayları Ergin Önal, Mülazim Karaçay, Onur Bayraktar, Özel Özen ve Ayhan Büyükkaya’da katıldı.

KATILIMCILAR, ‘BAŞKAN FARUK’ DİYE SEVGİ GÖSTERİSİNDE BULUNDULAR

Ardahanlıların yoğun katılım gösterdiği ve bin 500 kişinin katıldığı halk konserinde vatandaşlar unutulmaz anlar yaşadı. Konserde vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılaşan CHP Ardahan Belediye Başkan adayı Faruk Demir de sahneye çıktı.

DEMİR’DEN KÜLTÜR MERKEZİ SÖZÜ

Tolga Sağ ve Erdal Erzincan ile 25 yılı aşkın dostluklarının olduğunu açıklayan Demir, kendisini kırmayıp Ardahan’a geldikleri içinde sanatçı dostlarına teşekkür etti. Kalabalık Kazım Karabekir Spor Salonuna sığmayınca Demir, Ardahan’a kültür merkezi yapacağının müjdesini verdi. Konser etkinliği için de,  “Bu daha başlangıç” dedi, 1 Nisan sonrasını işaret etti.

ÇANAKKALE TÜRKÜSÜ DUYGULANDIRDI

Konserde Çanakkale Şehitleri de unutulmadı. Demir, Erzincan ve Sağ hep birlikte Çanakkale türküsünü söyledi. Vatandaşlarında eşlik ettiği türkülerle Ardahanlılar unutulmaz bir gece yaşadı. Organizasyonu düzenleyen Ardahan’ı Tanıtma ve Güzelleştirme Derneği Başkanı Burak Taştan kamuoyundan tam not aldı. 

Bu haber 3008 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum