Reklam

ARDAHAN'DA KARACA SICAKLIĞI

ARDAHAN'DA KARACA SICAKLIĞI
12 Aralık 2019 - 19:57

Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Korkmaz Karaca, memleketi Ardahan’da okul ziyaretinde bulundu. Karaca ve beraberindekiler, Ardahan merkeze bağlı Hasköy, Bayramoğlu ve Dağcı köylerinde okuyan 490 ilk ve ortaokulu öğrencisini ziyaret ederek öğrencilere kışlık kaban, bot, çanta ve bere ile benzeri malzemeler dağıttı. 

Vali Mustafa Masatlı’yı makamında ziyaret eden Karaca, STK Başkanlarıyla buluşup fikir alışverişinde bulundu. 23 Şubat Gazetemizi Av. Müzeyyen Çiftçi Yolaçan ve eşi Ecz. Besim Yolaçan’la ziyaret eden Karaca, siyasete bulaşmayacağını ve her hangi bir yere aday olmayacağını söyledi.

Kent Merkezinde bulunan ve ailesine ait Şehir Kulübünü de ziyaret ederek burada vatandaşlarla bir araya gelip sohbet etme imkanı bulan Korkmaz Karaca, daha sonra Ardahan Belediyesini ziyaret etti. Ardahan Belediyesinde sıcak karşılanan ve Başkan Demir’le Belediyenin durumu hakkında istişarelerde bulunan Karaca, edindiği bilgiler ardından Ardahan Belediyesinin zor durumda olduğunu ve Başkan Faruk Demir’e her konuda yardımcı olacağını söyledi.

Ardahan’ın sorunları konusunda üzerine ne düşüyorsa her zaman elinden gelen katkıyı sunacağını dile getiren Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Korkmaz Karaca, Ardahan merkeze bağlı Hasköy, Bayramoğlu ve Dağcı köylerinde okuyan 490 ilk ve ortaokulu öğrencisi için getirdiği malzemeleri kendisi dağıttı ve çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Amcasının ölüm yıl dönümü dolayısıyla Ardahan´da bulunduğunu ve Ardahan ziyaretini gazetecilere değerlendiren Karaca, "Ata dede yurdumuz Ardahan’dayız. Bu güzel evlatlarımızla buluşmak ve onlara çam sakızı çoban armağanı vermek istedik. Tabi çocuklarımız zor şartlarda eğitim öğretim görüyorlar, ancak ben hepsinden çok umutluyum. Buradan çok cevherler çıktı, inşallah onlarda çok başarılı olacaklar. Ben onların çok başarılı olacağına tüm kalbimle inanıyorum. Bu vesileyle burada olmaktan son derece mutluyum. Valimiz Mustafa Masatlı´da bu malzemelerin dağıtımında bize son derece yardımcı oldu" dedi. 

Bu haber 1407 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum