Reklam

 ARDAHAN AVM'NİN YENİ YÖNETİMİ KOLLARI SIVADI

 ARDAHAN AVM'NİN YENİ YÖNETİMİ KOLLARI SIVADI
05 Ağustos 2020 - 20:51 - Güncelleme: 05 Ağustos 2020 - 21:18

Geçtiğimiz ay ezici bir çoğunlukla Ardahan AVM’nin yönetimini kazanan Aycan Turan Başkanlığındaki yeni yönetim, kolları sıvayarak iş ve işlemlere başladı.

İşe Ardahan AVM’nin giriş kapılarından başlayan Başkan Turan, çevre temizliğinin yanı sıra otopark düzenlemesi için çalışma başlattı. AVM’nin girişinde bekçi uygulamasına geçeceklerini açıklayan başkan Turan, “AVM’nin ilk önce güvenliğini almalıyız. Soğuğu önlemek için kışa hazırlık yapıyoruz. Vatandaş emanetini bize teslim etti, bizde bu emanete sahip çıkarak esnafımızın menfaati için çalışacağız. Bir çok önemli marka ile görüşmelerimiz sürüyor. AVM’de birkaç bankanın bankamatik şubelerinin kurulması için girişimlerimiz var. Biz ilk önce binamızı yağmurdan ve altyapıdan kaynaklanan sulardan kurtaracağız. AVM’ye bakacağız, sorunlarını sırayla ancak kararlı bir şekilde mücadele ederek bitireceğiz” dedi.

Başkan Yardımcısı Erkan Yıldız’la AVM’yi masaya yatıran Başkan Turan, AVM’de işyerleri bulunan esnaflara çağrı yaparak, esnafların işyerlerine sahip çıkmasını ve yeni yönetimle iletişime geçmesini istedi.

Ardahan Küçük Sanayi Sitesinde Alüminyum doğrama, kompozit cephe giydirme, cam balkon ve otomatik kepenk gibi alanlarda başarılı çalışmalarıyla tanınan Arist Yapı’nın sahibi Bekir Dursun, Ardahan AVM’ye küçük dokunuşlarla ciddi sorunların üzerinden gelinebileceğini söyledi.

 

Bu haber 1691 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Rabia sürücü
    1 ay önce
    Avm bir şehrin ticari gelişimi ve tanıtımı için büyük bir yatırım... Ardahan halkına hayırlı uğurlu olsun... Birçok isde başarısını kanıtlamış o*** akıllı girişimci ve atılgan yapısıyla birçok başarılı işlere imzasını atmış o*** Aycan beyi de kutluyorum... Andre Gide nin de dedigi gibi ,,"" iyi bir baş***gıç, yarı yarıya başarı demektir ,,"". Basarilarinizin devamını getireceginizden eminim... Demir mıknatısa aşıktır, hep ona doğru koşar, zafer de sabra aşıktır ve devamlı ona koşar.... Büyük bir sabırla bu işinde üstesinden geleceğinize eminim...