Reklam
Reklam

ANTEP TATLICISI YENİ YERİNDE

ANTEP TATLICISI YENİ YERİNDE
30 Nisan 2019 - 22:02 - Güncelleme: 01 Mayıs 2019 - 21:31

Ünlü Antep tatlısını Ardahanlı müşterilerin damak tadına sunan Antep Tatlıcısı’nın işletmecisi İbrahim Ethem Karcı, yeni yerinde Ardahanlılara pasta, cafe ve restoran olarak hizmet verecek.

Kongre Caddesi üzerinde yer alan Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası’nın zemin katında ve yeni yerinde hizmet verecek olan Antep Tatlıcısı, 3 Mayıs 2019 Cuma günü saat 14:00'da açılışı gerçekleşecek.

Gelişen kentler arasında yer alan Ardahan’da iş yorgunluğunu atmak, kafa dinlemek ve farklı bir hava yaşamak isteyenlerin ilk aklına gelen mekânlardan olan pastane ve tatlıcılar Ardahan’ın vazgeçilmezi oluyor.

Pastane, kadayıf ve tatlı işi yapan 8 işyerinin bulunduğu Ardahan’da sadece tatlı üzerine iş yapan Antep Tatlıcısı, daha geniş ve ferah mekanda bu sefer hizmet sektörünü genişletti.

Sıcak bir ortamda müşterilerini güler yüzle karşılayacak ‘Antep Tatlıcısı’nın işletmecisi İbrahim Ethem Karcı, yıllar önce Antep’ten gelerek Ardahan’da tatlı sektörü üzerinde hizmet veriyor. Ardahan’a tatlıyı sevdirerek tatlıcılık anlamında kente yeni bir ivme kazandırdığını ve hedefine ulaştığını ifade eden Karcı, “pasta, cafe ve restoran olarak müşterilerimize yeni konseptle hizmet vereceğiz” dedi.

Bu haber 1965 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum