Reklam

Ali Rıza Nasıroğlu'ndan çağrı

Ali Rıza Nasıroğlu'ndan çağrı
23 Eylül 2019 - 12:35

MAKTEKSER Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Nasıroğlu, İstanbul’da Ardahanlı Sanayici ve İş İnsanları Derneğinin kurulması için çağrıda bulundu.

Konu hakkında sosyal medya hesabında açıklamalarda bulunan Nasıroğlu, “İstanbul’da yok olan samimiyeti, birlik beraberliği sağlamak, bir birimize destek olmak, memleketimiz adına İstanbul da yapılacak faaliyetleri desteklemek ve bu kararlara birlikte karar verip yürütmek adına Ardahanlı Sanayici ve İş İnsanları Derneğini gelin hep birlikte kuralım” dedi.

DESTEK YAĞDI

Nasıroğlu’nun sosyal medya üzerinde ki çağrısına yüzlerce hemşeri destek mesajı yazarak ortak fikir beyan etti.

Hatay Vali Yardımcısı Hemşerimiz Salih Altun, Ardahan Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı ve Anadolu Lojistiğin sahibi Celil Ünlü, Pendik Ardahanlılar Dernek Başkanı Adnan Köroğlu, Ardahan Esnaf ve Sanatklarlar Odası Başkanı Mustafa Morkoç, Ardahanı Sevenler Derneği Başkanı ve siyasetçi, Levent Pehlivan, Siyasetçi AREV Başkanı İlter Avşar, Ardahanlı İş İnsanları Aşkın Kaya, Adem Namlıgöz, Suat Işıklı, Halilefendi Mahalle Muhtarı Yaşar Ekmekçi, Maltepe Ardahanlılar Derneği Başkanı Yaşar Geler, AREV Başkan yardımcısı İzzet İbrahim Avşar, Gazeteci Bülent Kömürcü, Sunucu Çiler Boylu ve Gürsel Çiftçi gibi bir çok hemşerimiz Ali Rıza Nasıroğlu’nun çağrısına yorum yazarak destek verdiler.

İstanbul’da Ardahanlı Sanayici ve İş İnsanları Derneğinin kurulmasına yönelik çağrıyı tartışan, fikir alış verişinde bulunda, yorum yazan ve beğenen hemşerilerine teşekkür eden Ali Rıza Nasıroğlu, yayınladığı mesajında şu ifadeleri kullandı:

GÜÇLERİMİZİ BİRLEŞTİRELİM

“İstanbul’da Ardahanlı iş yapan insanlar olarak bir araya gelip şu koca şehirde güçlerimizi birleştirip birbirimize sarılarak iş ve tecrübelerimizi paylaşarak ayakta durmak, iş geliştirmek bir birimize sahip çıkmak adına birleşmek kurumsal bir yapı ile bunu yapmak için paylaşımımda da yazdığım gibi fikir alışverişi yapmak için ne dersiniz diye sordum. Destek veren eleştiren herkese de sonsuz teşekkür ediyorum.  Rabbim nasip ederse bu birlik ve beraberlik umarım kurulur. Amacına uygun hizmetler yapar. Tekrar söylüyorum amacımız İstanbul’da iş ticaret yapan insanların birlikteliği bir araya gelmesidir konu. Ardahan için bu insanlar gücü yettiğince zaten destek oluyor. Sonuç itibariyle yiğit düştüğü yerden kalkar misali, biz İstanbul’da yaşayan iş insanları ile bir birliktelik yapmak istiyoruz. Hepimiz de bir birimizi iyi tanıyoruz. Niyetimiz hasıldır, niyeti iyi olanın akıbeti de iyi olur inşallah, Rabbim her şeyin hayırlısını nasip eylesin” dedi.

Bu haber 1136 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum