Reklam
Reklam

ALİ BABACAN'DAN POSOF TEKSTİL'E ANLAMLI ZİYARET

ALİ BABACAN'DAN POSOF TEKSTİL'E ANLAMLI ZİYARET
16 Haziran 2021 - 23:14
Demokrasi ve Atılım Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, kurmaylarıyla geldiği Ardahan’da partisinin 1. Olağan Posof İlçe Kongresine katılmıştı. Kongre sonrası Posof’ta esnaf ziyareti gerçekleştiren Deva Lideri Ali Babacan ve kurmaylarına, halk sıcak ilgi göstermiş ve sorunlarını paylaşmıştı.

Babacan ve ekibi daha sonra Posof İlçesinde 250 kişilik tekstil firmasını kuran iş insanı Ömer Uçar’ın işyerini ziyaret etti. Posof Tekstil Ltd. Şti'nin. çalışmaları hakkında iş insanı Ömer Uçar’dan bilgi alan Deva Lideri Babacan, Uçar’a başarılar diledi.

Babacan: “Güzel Türkiye’mizin kuzey doğusuna böyle güzel bir yatırım kazandıran Ömer Uçar’ı tebrik ediyorum. Yaşadığımız sıkıntıları göz önünde bulundurursak 250 kişilik istihdam sağlayan Posof Tekstil büyük bir başarıya imza atmıştır. Deva Partisi olarak bu tür yatırımların her zaman yanında olacağız. Deva iktidarında üretim yapan ve istihdam sağlayan girişimcilere her zaman kapımız açık olacak” dedi.

Demokrasi ve Atılım Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın Posof Tekstil’i ziyaret etmesinden dolayı büyük memnuniyet duyduklarını belirten firma sahibi Ömer Uçar ise, Deva lideri Ali Babacan’a teşekkür etti ve başarılar diledi. Uçar, Babacan’a kendi üretimi olan askeri polar hediye etti.
Bu haber 1449 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Sıradan bir Ardahan'lı
    1 ay önce
    İlginize teşekkürler sayın başkan Ali Babacan. Diğer liderlere örnek olması dileğiyle. Ben bugüne kadar Ardahan'ımızın ilçelerini ziyaret eden başka bir parti lideri duymadım.