Reklam

AKIN İSMAİLOĞLU RESMEN DP ADAYI OLDU

AKIN İSMAİLOĞLU RESMEN DP ADAYI OLDU
24 Ocak 2019 - 23:49

Ak Parti’den yeniden Belediye Başkan adayı olarak gösterilmeyen mevcut Göle Belediye Başkanı Akın İsmailoğlu, Demokrat Parti’den resmen aday oldu. 5 yıldır AK Parti’den Göle Belediye Başkanlığı yapan İsmailoğlu, halktan gelen yoğun talep karşısında aday olduğu öğrenildi.

Ak Parti’den geçtiğimiz gün istifa edip 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Demokrat Partisinden (DP) Ardahan İli Göle İlçe Belediye Başkan adayı olan Başkan Akın İsmailoğlu; 5 yıl boyunca ilçenin tüm sorunlarını çözmüş, alt yapı ve üst yapı konusunda başarılı bir başkanlık dönemi geçirmişti.

 DP’den adaylığını açıklayan İsmailoğlu, “Ben hak yolundayım, önce Allah sonra Göleli hemşerilerim desteğiyle Göle’yi 5 yıl daha Gölelilerle birlikte yöneteceğiz.  Cumhuriyet tarihinden bu yana Göle İlçesinin en büyük sorunları olan yol, su ve özelikle 50 yıldır ihmal edilen alt yapısını yaparak tarihi bir hizmet sundum. 5 yıl içerisinde onurluca yaptığım hizmetlerimi bilen, bana inanıp güvendikleri için Göle’nin sağcısı, solcusu her kesimi beni Gölelilerin ortak adayı olarak çıkardıkları için 5 yıl daha hizmet edeceğim” ifadelerine yer verdi.

ALTYAPI, ÜST YAPIDAN 10 KAT PAHALIDIR

 Alt yapının üst yapıdan 100 kat daha pahalı maliyetli olduğunu, dolayısıyla ağır hizmetleri bitirip yeni bir hizmet anlayış sürecinin başlayacağını dile getiren İsmailoğlu, “Göle ilçemizin bütün alt yapısı bitti. Şimdi cilalama, boyama, ağaç dikme süslüme dönemi başladı. 2019 yılında Göle gerçekten bütün yoların asfaltlanmasıyla, cadde ve sokakların kaldırımlarının parke taşıyla yapılmasıyla renkli bir ilçe olacaktır. Göçü tersine çevireceğiz. Neler yapmadık ki ilçemize. Göle Belediyesinin kurumsallaşan yapısıyla Göle’nin en büyük sorunları arasında gösterilen içme suyu projesi tamamlandı, Yeni TOKİ’de kangren haline gelen kanalizasyon sorununu çözüldü. Göle Devlet Hastanesi, Gençlik Merkezi, Kayak Merkezi hizmete başladı. Ardahan-Göle yolu Okulları ve Öğretmen Evi ile Kavşakları, Göle Çayının ıslah edilmesi, parkın yanına yeni yürüyüş yolları ve bisiklet yolları, Modern bir hayvan pazarı, Çok Amaçlı Toplum Merkezi Projemiz, Hamam, sauna, konuk ve taziye evi dinlenme alanı olan ÇATOM, sinema ve kültür merkezimizi, Kum Çakıl ocağını faaliyete geçirdik. Bunlar gibi yüzlerce projeyi hayata geçirdik. Göle’ye yeni hizmetler için çıktığımız bu yolda ilçemizi daha iyi yerlere getireceğiz” diye konuştu.

Bu haber 2306 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 8 Yorum
 • ilhan gültekin
  1 yıl önce
  AKIN İSMAİLOĞLU ''D Ö N E K T İR '' AÇIK VE NET AK PARTİYİ BIRAKTI DP DENİLEN SAÇMA SAPAN PARTİDEN ADAY OLDU BEN ONUN ANASINI S*KEYIM KARISINI S*KEYIM ORRRROSSSBUU COUCUGUU AKIN İSMAİLOĞLUUUUUU S*KTİR G*T BU MEMLEKETTTEN ORRROSBU COCUGU AK PARTİDEN ADAY OLMADAN ONCE NEREDEYDİN GÖLEDE HİÇ YAŞAMAMIŞTIN BİLE ŞİMDİDE SEÇİMLERDEN SONRA SEÇİLEMEZSEN GİDECEKSİN SEN BURDA PARA İÇİN YAŞADIN SEN K A HPESİN AKIN S IKİMİİN OGLUU....
 • Gölenin Gerçek sahipleri
  1 yıl önce
  Ve Ardahan rumuzlu zat.göle ye yapı*** hizmetleri Orhan Atalay yapmadı bizim vergilerimizle yapıldı. Göleyi seven tüm gerçek Gölelilere sesleniyorum.Akın ismailoğlu orhan Atalayın isteklerine boyun eğmediği için dış***dı.31 mart öncesi Göleyi sevenlerin Akın ismailoğlu nu desteklemelerini rica ediyoruz.
 • Gölenin Gerçek sahipleri
  1 yıl önce
  Ardahanlı denen zat ilhan Gültekin ile küfürbaz Orhan Atalay savunmak sana kalmadı. Onlar cevap yazsınlar.merak etme 31 marttan önce bizleri tanıyacaksınız.kaldı ki bizi tanımak isteyen sen neden adını saklıyorsun.orhan atalay bizim kim olduğumuzu biliyor git kendisine ve ablasının kendini dayı sanan oğluna sor.zaten esenyurtta sopayı yemekten zor kurtuldu.
 • Gölgenin Gerçek sahipleri
  1 yıl önce
  Orhan Atalay denen sözde ilahiyatçı küfürbaz ve yakaladı ilhan gültekin daha düne kadar mahmut toprağın manavındaki çanağı yalıyorlardı.Akın ismailoğlu bunların menfaatine birşey yapmadığı için dış***dı.kaldıki orhan atalay denen sözde ilahiyatçı daha kapısındaki tasmalı kelp o*** küfürbaz yeğenine sahip çıkamıyor.Göleli utan ilhan gültekin kim ki oy veriyorsunuz.Gölede başka adam mı kalmadı.
 • ardahanlı
  1 yıl önce
  Gölenin Gerçek sahipleri utanmadan ar***madan, sıkılmadan yazıyorsun yapı*** hizmetleri kimin yaptığını öğrende yaz. ilhan gültekinin savunucusu değilim ama sen kimsin gerçekçi olsan ismini saklamasın
 • Metin
  1 yıl önce
  Akin başkan çalışkanlığıyla örnek bir başkan. Gölenin görmediği hizmeti getirdi. Yolu açık olsun
 • Kör olmayan Vatandaş
  1 yıl önce
  Orhan atalay ve gökhan atalay zulmüne boyun eğmediği için akp aday göstermedi gerçekten göleye cok büyük hizmetleri oldu sonuna kadar yanındayız akın başkanın..
 • Ftm Bcnk
  1 yıl önce
  Göleden geçen her aile bile seninle Akın başkan..Rabbim yolunu açık etsin...