Reklam
Reklam

AK PARTİ VE CHP KARDEŞ OLACAK MI?

AK PARTİ VE CHP KARDEŞ OLACAK MI?
15 Şubat 2020 - 12:04

Recai Özalp’ın başkanlığını yaptığı Cumhuriyet Halk Partisi Göle İlçe örgütü, son aylarda ilçenin sorunları konusunda yaptığı çıkışlar dikkat çekmeye devam ediyor.

Göle’nin sorunlarını yerinde ziyaret ederek çözüm konusunda öneri sunan CHP heyeti, İstanbul’un en büyük ilçesi olan Esenyurt Belediyesi ile Göle Belediyesinin kardeş belediye olması için öneri sundu.

CHP Göle Belediye Meclis Üyesi Adnan Atalay tarafından Göle Belediye Başkanlığına sunulan ve Meclis gündemine taşınacak önergenin nasıl sonuç bulacağı merak ediliyor.

İşte CHP Göle Belediye Meclis Üyesi Gurup Başkan Vekili Adnan Atalay tarafından Göle Belediyesine sunulan öneri:

“Bizler İlçemizin her türlü çıkar ve menfaatini düşünme yönünde üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmeyi kendisine ilk etmiş bir yönetim anlayışı olarak, Göle Cumhuriyet Halk Partisi ilçe yönetim kurulumuzun girişimleri neticesinde, Cumhuriyet Halk Partili İstanbul Esenyurt Belediye Başkanımız Sayın Kemal Deniz Bozkurt bey ile görüşülmesi neticesinde İlçemiz Belediyesi ile kardeş belediye olması yönünde Belediye Meclis üyemiz gurup Başkan vekilimiz Sayın Adnan Atalay tarafından bir önerge verilmiştir. Bu önergenin kabul edilmesi durumunda ilçemiz büyük oranında fayda görecektir. İlçemize ve ilçe halkına hayırlı olmasını diliyoruz.”

Bu haber 1018 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum