Reklam
Reklam

AK Parti'de hareketli saatler

AK Parti'de hareketli saatler
28 Mayıs 2020 - 17:50

AK Parti Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay başkanlığında İl Binasında istişare toplantısı düzenlendi.

Toplantıya, İlçe Belediye Başkanları, İl Genel Meclis Üyeleri, İlçe Başkanları, AK Parti İl ve Merkez İlçe Başkanı, Köprülü Belediye Başkanı ve partinin yetkili organları katıldı.

Düzenlenen istişare toplantısında, Belediye Başkanları ve İl Genel Meclis Üyelerinden genel durum değerlendirmesi alan Milletvekili Atalay, sorun ve sıkıntıların neler olduğu, neler yapılabilir yönünde partisinin yetkili organlarından bilgi aldı. Birçok özel konunun da görüşüldüğü toplantıda Belediye Başkanları ve İl Genel Meclis üyeleri, yapılması gereken proje ve yatırımlar hakkında Milletvekili Atalay’a brifing verdiler.

AK PARTİ İL TEŞKİLATINDAN VALİ MASATLI’YA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

AK Parti Ardahan İl Başkanı Hakan Aydın yönetimindeki partililer, Ardahan Valisi Mustafa Masatlı’yı Bayram ziyareti gerçekleştirerek şimdiye kadar yaptığı hizmetlerden ötürü teşekkür ederek başarı dilediler. İl Başkanı Hakan Aydın, Merkez İlçe Başkanı Özgür Açıkyıldız, Kadın Kolları Başkanı Selda Kılıç, Gençlik Kolları Başkanı Fevzi Bozkurt ve teşkilat mensupları, İl Emniyet Müdürü Ünsal Hayal ve Jandarma Komutanı Albay Selçuk Özdem'e de bayram ziyaretinde bulundular.

Bu haber 1631 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum