Reklam

60 ÇEŞİT KÜNEFE ARDAHAN'DA

60 ÇEŞİT KÜNEFE ARDAHAN'DA
05 Aralık 2019 - 13:07 - Güncelleme: 05 Aralık 2019 - 14:15

Gaziantep’in meşhur künefe markası olan Er Künefe, Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir’in katılımıyla Karagöl Mahallesi Şehir Stadyumun karşısında hizmete açıldı.

Son derece nezih ve modern bir mekan Ardahan’a kazandıran işletme sahibi Erdal Özcan, Er Künefe’nin 5. Şubesini Ardahan’a açmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Er Künefe’nin kalitesi ve içeriği hakkında açıklamalarda bulunan Özcan: “Tüm ekibimiz Anteplidir. 60 çeşit künefe üretiyoruz. Bunun yanında tüm tatlı çeşitlerimizde mevcuttur. Gaziantep yöresine ait özel kahvaltı veriyoruz. Mekanımız 3 katlı olup, özellikle ailelere ve beyaz yakalara hitap ediyoruz. Ayrıca çocuklar için oyun parkı oluşturduk. Künefe siparişi öncesi müşterilerimize önce çay daha sonra 6 çeşit meyve, Antep fıstığı ve süt ikram ediyoruz. Yani künefe hazırlanırken, müşterilerimize bu ikramlarda bulunuyoruz. Künefe ücretlerimiz 15-25 TL arasında değişmektedir” dedi.

Künefenin sıcakken ve yerinde tüketilmesi gerektiğine de dikkat çeken işletme sahibi Erdal Özcan, “Dışarıya servisimiz yoktur. İklim şartları dolayısıyla dışarıya paket olduğu zaman içindeki peynir soğur ve karton gibi olur. Hiç bir lezzet olmaz ve müşteriye tavsiye etmiyoruz. Müşterimizi işyerimize bekliyoruz, gelin bizi ziyaret ediniz.  Künefe farkını ve tadını bizimle yakalayın. Siz künefe siparişini verdiğiniz de ikramlarınızın tadını çıkarın, 15 dakika içerisinde tadına doyamayacağınız künefeleriniz servise hazır olacak. Şehir trafiğinden uzak, tatlının sanatsal haliyle buluşmaya bekliyoruz” ifadesini kullandı.

Bu haber 2367 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Günün Başlıkları