Reklam
GENÇ PARTİ ÇALIŞIYOR

GENÇ PARTİ ÇALIŞIYOR

27 Şubat 2020 - 23:43

Cihan Çoban Başkanlığındaki Ardahan Genç Parti heyeti, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Ardahan İl Müdürlüğü ile Yeşilay Ardahan Şube Başkanlığını ziyaret ettiler.

Ziyaretler hakkında açıklama yapan Genç Parti Ardahan İl Başkanı Cihan Çoban, “Müreffeh bir toplum için güçlü aileler, mutlu bireyler zamanın ruhunu yakalayan değişimi yönetebilen, buna yönelik dönüşümü gerçekleştiren, sosyal riskleri önleyici sosyal yardım ve hizmet çalışmalarını yürüten bu hizmetleri ihtiyaç sahiplerine hızlı ve kaliteli bir şekilde sunan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Ardahan İl Müdürlüğünü ziyarette bulunduk. İlimizdeki ihtiyaç sahibi ailelere sosyal destek sunan, engelli vatandaşlarımıza rehabilitasyon merkeziyle engellerine yönelik iyileştirme çalışmalarında bulunan, aile toplum birey refahlarını artıran bütüncül yaklaşım ve katılımcı anlayışla Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Ardahan İl Müdürü Ertaç Baki’ye teşekkürlerimizi sunarız” dedi.  

Öte yandan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Ardahan İl Müdürlüğü ziyaretine katılan Genç Parti Kadın Kolları Başkanı Neşe Alioğlu ise, “bir ülkenin güçlü ve her durumda daha iyi olması için ailelere yönelik çalışmalarla mümkün olur. Sosyal destek hizmet programı kapsamında yürütülen çalışmaları yakından takip ediyoruz. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Ardahan İl Müdürlüğü’nün sosyal çalışmaları nedeniyle kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

1 – 7 Mart tarihleri arasında Yeşilay Haftası kapsamında düzenlenen etkinlikleriler hakkında bilgi alan Cihan Çoban Başkanlığındaki Ardahan Genç Parti heyeti, Başkan Baydar’a başarılar dilediler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Ardahan İl Müdürü Ertaç Baki ve Yeşilay Ardahan Şube Başkanı Özbay Baydar da Genç Parti yönetimine ve Kadın Kolları başkanlığına teşekkür etti.

Bu haber 1100 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KANAAT ÖNDERİ ŞEVKET DÜZ, HAYATINI KAYBETTİ
KANAAT ÖNDERİ ŞEVKET DÜZ, HAYATINI KAYBETTİ
BAŞKAN ÖNAL, 1 NİSAN ŞAKASI YAPMIYORUZ
BAŞKAN ÖNAL, 1 NİSAN ŞAKASI YAPMIYORUZ