Reklam
AYHAN AVŞAR, MAHALLE SAKİNLERİNİ AĞIRLADI

AYHAN AVŞAR, MAHALLE SAKİNLERİNİ AĞIRLADI

24 Mart 2019 - 16:37

Ardahan Merkez Kaptanpaşa Mahallesi Muhtar Adayı Ayhan Avşar, mahalle sakinleriyle yemekte bir araya geldi.

2 bin 400 seçmeni bulunan Kaptanpaşa Mahallesinde seçmenlerle bir araya gelen Avşar,  örnek bir muhtar olacağının sözünü verdi.

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde Belediye Başkan adayları sahada çalışmalarını tüm hızıyla gerçekleştirirken, Muhtar adayları da mahallelerde seçmenleriyle bir araya geliyorlar. Son olarak Kaptanpaşa Mahallesi Muhtar Adayı Ayhan Avşar, mahalleliyle yemekte bir araya geldi.

Ardahan’ın önemli mahallerinden biri olan Kaptanpaşa Mahallesi Muhtar Adayı esnaf Ayhan Avşar, Kaptanpaşa mahallesini daha iyi bir noktaya getirmek için Muhtar adayı olduğunu, seçmenlerin kendisini muhtar olarak seçme teveccühü göstermeleri halinde mahalleye birçok yenilik katacağını ifade etti.

İlk olarak mahalleye Pazar kurulması için girişimlerde bulunacağını ifade eden Başkan Adayı Avşar, mahalleye yaşam alanları, park ve yeşil alan yapımı için gerekli adımları atacağını söyledi.

Kaptanpaşa Mahallesinin bozuk olan sokaklarının yenilenmesi için Belediye ile birlikte işbirliği içerisinde olacağını belirten Avşar, “Mahalleme aynı zamanda Muhtarlık evi eksikliği mevcut. Bu eksikliği gidereceğiz. Taziye evi kuracağız, taziye çadırlarını bir muhtarlık görevi olarak vatandaşımızın hizmetine sunacağız. Bunların yanında eşit, adil bir belediyecilik örneği ortaya koyacağım” ifadelerine yer verdi. 

Bu haber 1413 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KÖPRÜLÜ’DE İMAR SEVİNCİ
KÖPRÜLÜ’DE İMAR SEVİNCİ
İLK KAR TRENİ, ÇILDIR’A GELDİ
İLK KAR TRENİ, ÇILDIR’A GELDİ