Reklam

ZİRAAT BANKASINA GÖLELİ MÜDÜR

ZİRAAT BANKASINA GÖLELİ MÜDÜR
22 Temmuz 2020 - 14:01

Ziraat Bankası Göle şubesine herkesin tanıdığı daha öncede Gölede uzun yıllar Ziraat Bankasının çeşitli departmanlarında halka hizmet eden Mürsel Candemir atandı.

Daha önce Bayburt Aydıntepe Ziraat Bankası Şube Müdürü olan Mürsel Candemir yeni görev yeri Göle'ye gelerek görevine başladı. 1969 Göle Dedeşen doğumlu olan Mürsel Candemir, 22 yıldır bankacılık sektöründe halka hizmet etmektedir.
Makamında ziyaret ettiğimiz Müdür Mürsel Candemir Göle de olmaktan burada görev yapmaktan halkımıza hizmet etmekten mutlu olduğunu belirtti.

22 yıllık bankacılık tecrübesiyle Göle’ye hizmet edeceğini belirten Candemir:  'Uzun yıllar Göle de Ziraat Bankasında çeşitli departmanlar da çalıştım daha sonra farklı şubelerde benzer görevlerde bulundum. Tekrar Göle de bankamızda halkımıza hizmet etmek benim için onur vericidir. Bizler etle tırnak gibiyiz ayrı düşünülemeyiz. Makam ve mevkiler geçicidir önemli olan iyi bir şekilde anılmaktır. 22 yıldır Ziraat Bankasında görev yapmaktayım inşallah emekli olana kadar mevzuatlar doğrultusunda Gölelilerin, halkımızın hizmetin deyim” dedi. Göle Haber/Ömer Turan
 

Bu haber 2978 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum