Reklam
Reklam

YÜCEL AKKOÇ, KÖPRÜLÜ'DE TARİH YAZIYOR

YÜCEL AKKOÇ, KÖPRÜLÜ'DE TARİH YAZIYOR
28 Temmuz 2020 - 21:57

YÜCEL AKKOÇ'DAN ŞEHİT AİLELERİNE KURBAN BAĞIŞI

Göle Köprülü Beldesinin başarılı Belediye Başkanı Yücel Akkoç, Göle Şehit ve Gaziler Derneğine yaklaşan Kurban Bayramı öncesi 2 adet kurban ve 5 bin TL Nakdi para yardımında bulundu.

Göle Şehit ve Gaziler Derneğini ziyaret edip Dernek Yöneticileri ile bir araya Başkan Yücel Akkoç, şehit ailelerine verilmek üzere 2 adet koç bağışta bulundu. Başkan Akkoç, bunun yanında 5 bin TL şehit ailelerine verilmek üzere dernek yöneticilerine takdim etti.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Göle Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Başkanı Adnan Tatlı: "Köprülü Belediye Başkanı sayın Yücel Akkoç Göle Şehit ve Gaziler derneğine yaptığı iki tane koç 2 Şehit ailemize verdik. Kendisine çok teşekkür ederiz. Allah yolunu açık etsin hayrını Allah kabul etsin. Ayrıca Başkan Akkoç Derneğimize 5000 TL nakdi yardımda bulundu. Böyle insanların daha çok olması gerekir, Şehit ve Gazilerimize sahip çıkmalıyız. Şehit ve gazilerin Mekanı cennet olsun" dedi.

BAŞKAN AKKOÇ, KÖPRÜLÜ'YÜ ŞANTİYEYE ÇEVİRDİ

Ardahan'ın Göle ilçesine bağlı Köprülü Beldesi'ndeki Tetirtaş Deresi'nin ıslah çalışmaları Belediye Başkanı Yücel Akkoç’un girişimleri sonucu tamamlandı. Devlet Su İşleri (DSİ) 24. Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamada, 2020 yılı Ek Toplu Makineli Çalışma Programında yer alan Ardahan Köprülü Beldesi Tetirtaş Deresi ıslahının tamamlandığı belirtildi.

Açıklamada, "Dere yatağında rusubat temizliği yapılarak çevre temizliği ve akış güvenliği sağlanmıştır. Aynı zamanda dere boyunca ulaşım ve yürüyüş yolları teşkil edilmiştir. Yapılan çalışma Köprülü Beldesi Belediye Başkanlığı ve vatandaşlarımız tarafından büyük bir memnuniyetle karşılanmıştır. Hayırlı olmasını dileriz" ifadeleri kullanıldı.

Köprülü Beldesinin başarılı Belediye Başkanı olan ve beldeyi yaptığı projelerle kısa sürede adeta şantiyeye çeviren Başkan Yücel Akkoç ise, daha önce yaptığı açıklamada, Kars Bölge Müdürümüz Mahmut Dündar bey ve Bölge Müdür Yardımcımız Sabahattin bey Köprülü Dere ıslah çalışmasını yerinde incelediler. Ayrıca Köprülü Merkez Mahallesi Yayla suyu sondaj Projemiz için DSİ Genel müdürümüzü arayarak SONDAJ onayımızı aldılar. Kendilerine köprülü Halkı adına teşekkür ediyorum" dedi.


Bu haber 3091 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum