Reklam
Reklam

YENİDEN REFAH'TA KONGRE HEYECANI

YENİDEN REFAH'TA KONGRE HEYECANI
02 Eylül 2020 - 17:30 - Güncelleme: 02 Eylül 2020 - 17:57

Dr. Fatih Erbakan liderliğinde kurulan Yeniden Refah Partisi Göle İlçe Başkanlığı, 5 Eylül 2020 Cumartesi günü kongreye gidiyor. Kurucu İlçe Başkanı Murat Öngel’in aday olacağı 1. Olağan Kongre, Kazım Karabekir Mahallesi Kars Caddesinde bulunan parti binasında yapılacak.

Geçtiğimiz aylarda Ardahan Merkez İlçe Kongresini yaparak İhsan Polat’la yola devam eden Yeniden Refah Partisi, 5 Eylül’de Göle, 6 Eylül’de Hanak ve 14 Eylül de ise Ardahan 1. Olağan Kongresini yapacak.  Yeniden Refah Partisi İl Başkanlığı 1. Olağan Kongresine Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’ın Ardahan’a geleceği öğrenildi.
 
Yeniden Refah Partisi Göle İlçe Kongresi öncesi tüm vatandaşları kongreye davet eden Göle İlçe Başkanı Murat Öngel, “Ülkemizin temiz siyasete, huzura, refaha, adalete, kısacası gerçek Milli Görüş’e ihtiyacı vardır. İnşallah Cumartesi günü İlçe Kongremizi yapacağız. Partimize yoğun ilgi ve teveccüh var, dürüst siyaset ilkesiyle hareket ediyoruz. 40 yıllık geçmişi olan Milli Görüş davasında Yeniden Refah Partisi ile ‘merhaba dedik “Rabbim yolumuzu, bahtımızı açık etsin inşallah. Bu kutlu davada milli görüşü anlayabilmek için insanlık tarihine gitmemiz lazım. Milli görüş hak ile batılın mücadelesinde Hakkı tanımaktır. Bizler Yeniden Refah Partisi olarak eğriye eğri, doğruya doğru diyeceğiz. Eğilmeden bükülmeden, diklenmeden 82 milyon ve İslam aleminin refahı için varız. Hakkı, adaleti ne pahasına olursa olsun savunacağız. 5 Temmuz 2020 Cumartesi günü saat 13.00’de parti binamızda gerçekleşecek olan 1.Olağan Göle İlçe kongremize tüm hemşerilerimi davet ediyorum'' dedi.
 

Bu haber 3690 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum