Reklam

Yeniden Refah'ta kongre heyecanı

Yeniden Refah'ta kongre heyecanı
30 Haziran 2020 - 12:02

Dr. Fatih Erbakan liderliğinde kurulan Yeniden Refah Partisi Ardahan Merkez İlçe Başkanlığı, 6 Temmuz 2020 Cumartesi günü kongreye gidiyor.

Kurucu Merkez İlçe Başkanı İhsan Polat’ın aday olacağı 1. Olağan Kongre, Dursun Akçam Kültür Evi’nde saat 10:30’da başlayacak.

Hanak ve Göle’de de parti teşkilatını kuran Yeniden Refah Partisi, İl Başkanlığı Kongresinde Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’ın Ardahan’a geleceği öğrenildi.

Yeniden Refah Partisi Merkez İlçe Kongresi öncesi tüm vatandaşları kongreye davet eden Başkan İhsan Polat, “Ülkemizin temiz siyasete, huzura, refaha, adalete, kısacası gerçek Milli Görüş’e ihtiyacı vardır. İnşallah Cumartesi günü Merkez İlçe Kongremizi yapacağız. Partimize yoğun ilgi ve teveccüh var, dürüst siyaset ilkesiyle hareket ediyoruz. 40 yıllık geçmişi olan Milli Görüş davasında Yeniden Refah Partisi ile ‘merhaba dedik “Rabbim yolumuzu, bahtımızı açık etsin inşallah. Bu kutlu davada milli görüşü anlayabilmek için insanlık tarihine gitmemiz lazım. Milli görüş hak ile batılın mücadelesinde Hakkı tanımaktır. Bizler Yeniden Refah Partisi olarak eğriye eğri, doğruya doğru diyeceğiz. Eğilmeden bükülmeden, diklenmeden 82 milyon ve İslam aleminin refahı için varız. Hakkı, adaleti ne pahasına olursa olsun savunacağız. 6 Temmuz 2020 Cumartesi günü saat 10:30’da Dursun Akçam Kültür Evi’nde gerçekleşecek olan 1.Olağan Merkez İlçe kongremize tüm hemşerilerimi davet ediyorum'' dedi.
 

Bu haber 2780 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ardahanlı
    1 ay önce
    Abi siz ak partide değilmiydiniz ne değişti ki orada aynı olacak şuan ak parti de yapı*** o*** ne varsa orda da olacak örnek verim Ardahan da yaşayan insanların oyları alınır dışarda ki insanların işleri canla başla hal edilir oyu verenin Ardahan da yaşayanın işi başdan sal***ır şuan böyle ak partide siz de ordan geçtiniz aynı durumlar olmazmı?