Reklam
Reklam

YENİDEN REFAH PARTİSİ GÖLE KADIN KOLLARINA ATAMA YAPILDI

YENİDEN REFAH PARTİSİ GÖLE KADIN KOLLARINA ATAMA YAPILDI
04 Şubat 2021 - 15:14
Yeniden Refah Partisi Göle İlçe Teşkilatı, haftalık olağan toplantısını, İl Başkanı Caner Çoban, Teşkilat Başkanı Volkan Bozkurt ve Merkez İlçe Başkanı İhsan Polat’ın katılımıyla Kars Caddesinde bulunan parti binasında yapıldı.

Murat Öngel’in Başkanlığını yaptığı Yeniden Refah Partisi Göle Kadın Kolları Başkanlığına ise Meryem Ateş’in atanması yapılırken, Yeniden Refah Partisi Hanak İlçe Başkanı Metin Turan, ARGE Başkanı Murat Özer’de toplantıya katılım sağladı.

Göle ilçesinde etkili bir teşkilat kuran Yeniden Refah Partisi, kamuoyunda ses getirmeye devam ediyor. Gençlik Kolları Başkanlığına Zeynel Karakayacı ve İlçe Başkanlığını ise Murat Öngel’in yaptığı Yeniden Refah Partisi,  Ardahan geneli başlattığı üye çalışmalarıyla dikkatleri üzerine çekmeye başladı.

Parti çalışmaları hakkında bilgi veren Yeniden Refah Partisi Göle İlçe Başkanı Murat Öngel,  “İl Başkanlığımızın önderliğinde ilçelerimizde kadın kolları ve gençlik kolları başkanlıklarımızı kuruyoruz.  Şu ana kadar partimize iyi bir ilgi var. Toplumun tüm kesimini kucaklayacak, merhum Başbakanlarımızdan Necmettin Erbakan’ın Milli Görüş çizgisini sürdürecek kadrolarımızı oluşturuyoruz. Önümüzdeki günlerde de daha fazla sahada olarak partimizi vatandaşlarımıza daha iyi anlatacak, esnafımızın sorunu dinleyeceğiz. Bu kapsamda görevine yeni atanan Meryem Ateş hanıma yeni görevinde başarılır diliyorum” dedi.

Kadınların teşkilatın kalbi olduğunu belirten Yeniden Refah Partisi Göle Kadın Kolları Başkanı Meryem Ateş ise Yeniden Refah Partisi Göle İlçe Başkanlığına atanmasından duyduğu mutluluğu dile getirdi.
 
Reklam
Bu haber 11751 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Göle
  1 yıl önce
  Sadece soru; ülkeyi yönetmeye talip o*** bu arkadaşlar önce maske takması gerekmiyor mu? Bnce polisin bu görüntüdeki herkese ceza kesmesi gerekiyor.
 • Yeniden refah partisi hanak ilçe teşkilatı
  11 ay önce
  O****çocuğu edepsizlik yapma şerefsiz.