Reklam

Yeniden Refah Partisi Ardahan İl Başkanı belli oldu

Yeniden Refah Partisi Ardahan İl Başkanı belli oldu
13 Kasım 2019 - 10:46 - Güncelleme: 13 Kasım 2019 - 12:07

Kısa bir süre önce kurulan, üye sayısının 1 milyonu aşan ve 77 ilde teşkilatlanma çalışmalarını gerçekleştiren Yeniden Refah Partisi Ardahan İl teşkilatı da kuruldu.

Yeniden Refah Partisi Bölge Başkanı Sadık Çat Ardahan’a gelerek yaptığı istişareler sonucunda Kurucu İl Başkanlığı görevini Ardahan’ın sevilen esnaflarından Caner Çoban’a verildiğini söyledi.

Ak Parti de çeşitli görevlerde bulunmuş, Milli Görüş tabanlı bir aileden gelen ve Ali Babacan’ın da yakın takibinde bulunan Caner Çoban, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’ın talimatıyla Ardahan il Başkanlığına getirildi.

Yeniden Refah Partisi Ardahan İl Başkanı Caner Çoban, atanmasıyla ilgili şunları söyledi: “Yolumuz hak yoludur. Hak ve batılın bu savaşında hak yolunda halka hizmet için bu değerli görevi bir borç bilerek icra edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Bu yoldan çıkan, özüne dönmek isteyen, 94 ruhunu bulacağı tek yer bu çatı altındadır. Buyurun başlıyoruz, güçlü bir şekilde Ardahan ilimizde halkın teveccühü ile iktidar yolunda elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Onun için bu kutlu davada 17 Kasım 2019’da saat 09.00 Ankara Arena Spor salonunda yapılacak olan partimizin kongresinde tüm halkımız davetlidir.”

ÇOBAN’ TEBRİK TELEFONU

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Teşkilat Başkanı Bahattin Sungur, Başkan Çoban’ı telefonla arayarak tebrik ettiler. Başkan Erbakan, Çoban’a görevinin hayırlı olmasını diledi ve iyi temennilerde bulundular.

Yeniden Refah Partisi Bölge Başkanı Sadık Çat’da ise, çiçeği burnunda Yeniden Refah Partisi Ardahan il Başkanı Caner Çoban’ın Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın talimatı ile görevini kendisine takdim ettiklerini, Başkan Çoban’ın yapacağı çalışmaların hak yolunda halka hizmet içinde olacağından eminim diyerek görevinin hayırlı olmasını temenni etti.

Çat: “Bizlerde Yeniden Refah Partisi’nin hızlı yükselişini halk tarafından kabul edilir bir siyaset anlayışı ile büyümelerine, kısacası tarihe şahitlik ediyoruz. Çiçeği burnunda Yeniden Refah Partisi Ardahan il Başkanı Caner Çoban’a basarılar diliyoruz” dedi.


Bu haber 2002 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Dream Scrower
  10 ay önce
  başarılar başkanımıza tebrik ederiz kendisini ve çalışmalarını
 • okur
  10 ay önce
  Siteniz neden günlük güncellenmiyor? Her girişimizde aynı haberleri okuyoruz?