Reklam

YAŞAYAN EFSANE, HAYATINI KAYBETTİ

YAŞAYAN EFSANE, HAYATINI KAYBETTİ
04 Şubat 2020 - 17:07

Dünyaca ünlü Atlas Dergisine kapak olan, fotoğrafçılık mesleğinde 50 yılı geride bırakan emektar fotoğrafçı Dursun Ulavur (91) vefat etti.

Aynı zamanda gazeteci Ecevit Ulavur’un babası olan Dursun Ulavur, Posof Sporu ilk kuran isimdi. Organ yetmezliği ve yaşlılığa bağlı bir süredir tedavi gören Merhum Ulavur vefat ederek 2 Şubat Pazartesi günü Posof’ta toprağa verildi.

Dursun Ulavur, en son 'Ardahan'da Kaybolmaya Yüz Tutan Meslekler ve Son Ustalar" adlı kitapta yer almıştı.

POSOF GENÇLİK SPOR, BAŞKANINI UNUTMADI

Posof Gençlik Spor kulübü sosyal medya hesabında yapılan paylaşım şöyle: “Dursun Ulavur Başkanımızı kaybettik. 80'li yıllarda kulübümüzün başkanlık görevini yürütmüş, Posof Spor'un Kars Amatör Ligi'nde boy göstermesini sağlayarak bir ilke imza atmış, ayrıca kulüp lokali ve kulüp hizmet binası gibi girişimleri ile kurumsallaşmamız yolunda önemli adımlar atmış efsane başkanımız Dursun Ulavur'u kaybetmiş bulunuyoruz. Kendisini sonsuz saygı ve minnetle anıyor, yakınlarına ve Posof halkına başsağlığı diliyoruz. Posof Gençlik Spor Kulübü olarak hafta sonu sahamızda oynayacağımız müsabakaya Dursun başkanımızı anma amaçlı siyah bantla çıkacağız.”

Bu haber 2697 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum