Reklam
Reklam

YARIŞMAYA RENK KATTI, HEM GÜLDÜRDÜ HEM HÜZÜNLENDİRDİ

YARIŞMAYA RENK KATTI, HEM GÜLDÜRDÜ HEM HÜZÜNLENDİRDİ
19 Kasım 2021 - 23:59
ATV'de yayınlanan ve ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu yarışma programı "Kim Milyoner Olmak İster"in bu akşamki yeni bölümünde yarışmacılar arasında Ardahanlı Karip Cankan da yer aldı.

HEYECANI GÖZLERİNDEN OKUNUYORDU

Ardahan'ın Damal ilçesindeki Seyitören köyünde ikamet eden iki çocuk babası Karip Cankan, ekranların ilgiyle izlenen yarışma programı "Kim Milyoner Olmak İster"e samimi, doğal duruşu ve alçakgönüllülüğü ile damga vurdu. Üniversite sınavına hazırlanan kızıyla birlikte yarışmaya katılan Karip Cankan, yarışmadan 2 bin liralık ödülle ayrıldı. 

HAYALİ: BÖLGE KÜLTÜRÜNÜ KAYIT ALTINA ALMAK

Yarışma öncesinde ve sırasında anlattıklarıyla hem Kenan İmirzalıoğlu'nu hem de izleyicileri gülümseten ve hüzünlendiren Karip Cankan, geçimini çiftçilik ve minibüs şoförlüğü yaparak sürdürdüğünü belirtti. Yaşadığı topraklardaki geleneksel ve kültürel değerleri, gelecek nesillere taşımak için fotoğraf çekimi ve kameraya olan düşkünlüğünü ifade eden Karip Cankan, yarışmadan kazandığı iki bin lirayla en büyük hayali olan bir fotoğraf makinesine kavuşmak istiyor. Haber: Özgür Evliyaoğlu-Ardahan Haber
Reklam
Bu haber 5216 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum