Reklam
Reklam

Yarışma başladı

Yarışma başladı
12 Mayıs 2020 - 18:14 - Güncelleme: 12 Mayıs 2020 - 18:51

Kesilen ağaçları, bir türlü tamamlanmayan otoparkı derken yıllardır tartışmalara konu olan Ardahan kent meydanında bulunan Milli Egemenlik Parkı için Başkan Faruk Demir harekete geçti. Başkan Demir park alanının düzenlenmesi için yarışma başlatıldığını duyurdu.

Belediye Başkanı Faruk Demir, Ardahan Kent meydanında bulunan Milli Egemenlik Parkı için harekete geçti.

Ardahan Belediyesi ve Ardahan Kent Konseyi ortaklığında 'EN YEŞİL PARK' sloganıyla yarışma başlatıldı.

Kamera karşısında geçen Başkan Demir sosyal medya hesaplarından çağrı yaptı, "Daha güzel bir Milli Egemenlik Parkı için sizlerin de katkı koymasını bekliyoruz" dedi.

Ardahan'ın yeşil dokusunu ön plana çıkarmak ve görsel kalitesini arttırmak amacıyla düzenlenen yarışma için 1 ay süre verildi. Son başvuru tarihi 11 Haziran olarak belirlendi. Sonuçlar 19 Haziran'da açıklanacak. Tasarımı beğenilen ve birinci seçilen kişiye Ardahan'a özel hediyeler Başkan Faruk Demir'in mektubu ile gönderilecek.

Yarışmacılar, tasarımlarına ait farklı açılardan çekilmiş jpg formatında 3 adet fotoğrafı, 11 Mayıs - 11 Haziran 2020 tarihleri arasında [email protected] mail adresine ulaştırabilecek. Yarışma sonuçları ise 19 Haziran Cuma günü Ardahan Belediyesi ve Ardahan Kent Konseyi internet adresi ve sosyal medya hesapları üzerinden açıklanacak. 


Bu haber 1875 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • ÖMER TÜRKOĞLU. Sm.m.m.m.
    2 yıl önce
    Ardahan in kaderimi her gelen parkı yeniden yapıyor. Dönüp geriye baktığımda Mikail Kayatürk, Teoman Güngör ve Akp li Faruk Köksoy. Buraya harcanan paralara yazık. Baskan Faruk Demir , Parkı bırakda o parka harcayacagin para ile mahallerin bozuk yollarini yap. Mahallelerde kasisler den, köstebek yuvalarından geçilmiyor. Hiç olmazsa parka yapılacak para boşa gitmez.