Reklam

Yağmacılar tutuklandı

Yağmacılar tutuklandı
29 Ekim 2019 - 14:30

Geçtiğimiz günlerde Ardahan’da yaşanan yağma teşebbüsünü gerçekleştiren zanlılar yakalanarak Ardahan Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilmiş, şüpheliler çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak Ardahan Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildi.

Olay, 12/10/2019 günü saat 22:30 sıralarımla Merkez Kaptan paşa Mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerinde faaliyet gösteren Adem Gıda isimli işyerinde meydana geldi.

Ardahan İl Emniyet Müdürlüğünün başarılı çalışmaları ve iz sürmesi sonucu, Nitelikli Yağmaya Teşebbüs Olayı ile ilgili olarak, olay sonrası yapılan araştırmalarda olayı gerçekleştiren şahısların B.U. ve Ç. Ç. İsimli şahıslar oldukları tespit edilmiş, şahıslar 17/10/2019 günü yakalanarak gözaltına alınmıştı. 18/10/2019 günü Ardahan Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilen şüpheliler çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak Ardahan Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildi.

Ardahan İl Emniyet Müdürlüğü, “Halkımızın can ve mal güvenliği için her türlü asayiş olayının önlenmesine yönelik çalışmalarımız kararlılıkla sürdürülmekte ve gerekli tüm tedbirler alınmaktadır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” dedi.

Bu haber 2192 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum