Reklam
Reklam

Volkan Bozkurt'tan birlik çağrısı

Volkan Bozkurt'tan birlik çağrısı
04 Aralık 2019 - 23:39

Göle Belediye Başkan Yardımcısı Volkan Bozkurt, Göleli kimliğine yakışmayan farklı düşünce ve görüşlerdeki kısır döngülerle birlik ve beraberliğimize zarar veren düşüncelere karşın birliktelik çağrısı yaptı.

Bozkurt, sosyal medya hesabında şu açıklamalarda bulundu:

"Göle'yi ve Göle'lileri buralarda kalıp sahip çıkan vatandaşlarımızın hak ettiği, yaşam kalitesine ulaşması ve dışarıda olan vatandaşlarımızı Göle topraklarına geri çekmek adına, öncelikli sorunlar çözüme kavuşturulup hızlanmalıdır. Gerek ulusal gerek uluslararası projeler yapılmalı ve de Göle adını kullanan tüm grupların, yönetici, federasyonlar ve de sivil toplum kuruluşlarının da elini taşın altına koyması ve görüş fark etmeden artık bizi-biz yapan duyguları dışarı çıkarıp birlikte olma vakti gelmiş ve geçiyordur.

Göle'nin vakit kaybetme durumu ve tahammülü kalmadığı gibi göçü engellemek ve daha önce göç etmiş vatandaşlarımızı da baba ocağına geri çekmek için Göle'ye değer veren herkesin, bir arada olup kırgınlıkları ve de karalamaları bir kenarı bırakıp Göle için el ele verme vakti gelmiştir. Sözleri bir kenara bırakıp icraat yapmak gerekiyor.

Memleketimizin adını ülke dışına ticaret ve Göle'ye özgü kültürel zenginlikleri ile duyurmamız gerekiyor. Görüş kavgalarını bir kenarı bırakıp festivallerimizi, halk konserlerimizi kültürel aktivitelerimizi yapmalı gençlerimizin iş ve eğitim olanakları ile önünü açmalı, yaşam kalitesini yükseltilmeli ve Göle'yi dışarıya açmamız gerekiyor. Göle'yi sadece beraber olursak kurtarabiliriz, biz birlikte güzeliz birlikte Göle'yiz.”

Bu haber 1182 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Öz göleli
    10 ay önce
    Yıkılmalı göle çağrıyı yapan arkadaş birlik diyorsa kesin bir p***ı vardır göleyi parsellemek gibi mesela