Reklam
Reklam

VALİ ÖNER, SAHA ÇALIŞMASINA BÜYÜK ÖNEM VERİYOR

VALİ ÖNER, SAHA ÇALIŞMASINA BÜYÜK ÖNEM VERİYOR
10 Kasım 2020 - 00:19

Ardahan Valisi Hüseyin Öner, il merkezinde yapımı devam eden ve yakın zamanda hizmete açılacak olan okullarda denetlemede bulundu.

Vali Yardımcısı Vekili Alper Taş ve Milli Eğitim Müdürü Erhan Bulut, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ersoy Ülker ve Halilafenedi Mahallesi Muhtarı Yaşar Ekmekçi ile birlikte Halilefendi Mahallesinde yapımı devam 16 derslikli lise binası ile pansiyon inşaatındaki çalışmaları yerinde inceleyen Vali Öner, çalışmaların gidişatı hakkında Fatih İnşaat'ın Yönetim Kurulu Başkanı Çağrı Öztürk’ten bilgi aldı.

Başladığı her projeyi başarıyla tamamlayan, kaliteli, temiz ve düzenli yapılarıyla işini zamanında teslim eden Ardahan’ın köklü firması olan Fatih İnşaat’ın sahibi Çağrı Öztürk, Ardahan Valisi Hüseyin Öner’e çalışmalar hakkında detaylı bilgiler verdi.

Vali Öner daha sonra beraberindekilerle birlikte, bu yıl içerisinde yeni hizmete açılarak eğitime başlanan Şehit Asım Bey ilkokulu ve Orta Okulunu ziyaret ederek, okulun genel durumuyla ilgili yetkililerden bilgi aldı.  Vali Öner, çalışmaların hızlı bitirilmesi yönünde yüklenici firma yetkililerine talimatlarda bulundu.

Bu haber 4262 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum