Reklam

VALİ ÖNER: ARDAHAN, TÜRKİYE'NİN PENCERESİDİR

VALİ ÖNER: ARDAHAN, TÜRKİYE'NİN PENCERESİDİR
24 Haziran 2020 - 17:33 - Güncelleme: 24 Haziran 2020 - 17:43

KGK’DAN VALİ HÜSEYİN ÖNER’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Küresel Gazeteciler Konseyi Ardahan İl Temsilcisi ve Ardahan Gazeteciler ve Foto Muhabirleri Cemiyeti Başkanı Özkan Karakaya, Yönetim Kurulu üyeleri Mustafa Oğurlu, Talip Şahin Şirin ve Özgür Evliyaoğlu, Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Ardahan’a 16. Vali olarak atanan Vali Hüseyin Öner’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ardahan'da yeni göreve başlayan Vali Hüseyin Öner'e görevinin hayırlı olmasını dileyen KGK Heyeti, Ardahan'daki çalışmalar hakkında Vali Öner’le istişarelerde bulundular. 

VALİ ÖNER: ARDAHAN’I ÇOK SEVDİM 

Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Ardahan’a 16. Vali olarak atanmasının heyecanını yaşadığını belirten Vali Öner, Ardahan’ın çok güzel bir şehir olduğunu, kendisinden önceki valilerin yapmış olduğu hizmetleri daha ileri seviyelere taşımaya gayret edeceklerini söyledi. 

ARDAHAN, TÜRKİYE’NİN PENCERESİDİR

Vali Öner: “Ardahan’da birlik beraberlik içinde çalışacağız. Bunu yaparken öncelikle kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri, çalışanları, şehrimizin meslek kuruluşları, Ticaret ve Sanayi Odası, Esnaf Sanatkarlar Odası, Ziraat Odası gibi kuruluşları ile tüm sivil toplum örgütleri gibi birçok kuruluşun katkısını alacağız. Siyasi partilerin desteklerini alacağız yani tüm kurum ve kuruluşlar ile iş birliği yaparak gayet uyumlu bir şekilde Ardahan’ı daha ileriye taşımaya gayret göstereceğiz. İyi niyetle ve güler yüzle devletin gösterdiği tavır ve tutum reflekslerini göstereceğiz. Benim meslek hayatımda valilik görevim ilk defa burada kısmet oldu. Bunun heyecanı ve sorumluluğu ile inşallah Ardahan’ı yarınlara taşımaya ve katkı sağlamaya gayret edeceğiz, Ardahan Türkiye’nin açılan penceresidir” dedi.

Haber: Talip Şahin Şirin / Ardahan Haber 


Bu haber 5193 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum