Reklam
Reklam

VALİ MASATLI'YA DUYGUSAL UĞURLAMA

VALİ MASATLI'YA DUYGUSAL UĞURLAMA
16 Haziran 2020 - 14:11

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Amasya Valiliğine atanan Mustafa Masatlı kentten ayrıldı. Vali Masatlı’yı uğurlamak için valilik önünde sosyal mesafe kuralı nedeniyle çember oluşturuldu.

ARDAHAN’A ÖNEMLİ YATIRIMLAR KAZANDIRDI

Amasya Valiliğine tayini çıkan Vali Mustafa Masatlı, 5 günlük süre zarfında elinde olan projelerin gerçekleşmesi için bakanlıklar düzeyinde yoğun bir telefon trafiği gerçekleştirdi. Arı Konağı, Damızlık Kaz Yetiştirme Çiftliği, Damal Bebeği Üretim Merkezi gibi birçok projeyi hayata geçirerek kentten ayrılan Vali Masatlı, Ardahan’a önemli yatırımlar kazandırdı.

ARDAHANLILARDAN HELALLİK İSTEDİ

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Ardahan Valiliği görevinden Amasya Valiliğine atanan Mustafa Masatlıyı uğurlamak için valilik binası önünde veda töreni düzenlendi. Törende kurum müdürleri, Vali Masatlı’nın mesai arkadaşları, güvenlik güçleri, Ardahanlılar ve basın mensupları hazır bulundu. Valilik meydanında kendisini bekleyen yüzlece kişilik kalabalıktan helallik isteyen Masatlı, makam aracıyla kentten ayrılması duygulu anların yaşanmasına neden oldu.
 

Bu haber 4378 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Yasin KAYIKÇI
    5 ay önce
    Allah yolunu açık etsin hayırlı görevler yeni görevinde başarılar dilerim