Reklam

Vali Masatlı ve Milletvekili Atalay, aynı karede

Vali Masatlı ve Milletvekili Atalay, aynı karede
15 Mayıs 2020 - 00:59 - Güncelleme: 15 Mayıs 2020 - 01:02
Dünyanın başına bela olan Koronavirüs Covid-19 salgını nedeniyle tüm etkinliklerin iptal olduğu ülkemizde toplantılar artık telekonferans yöntemiyle yapılıyor.

Uzun süredir bir araya gelemeyen Ardahan Valisi Mustafa Masatlı ve Milletvekili Orhan Atalay, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun başkanlığında yapılan telekonferans toplantısıyla yüz yüze gelme imkanı buldu.  Vali Masatlı ve Milletvekili Atalay’ın toplantıda karşılıklı konuştuğu ve buzların eridiği öğrenildi.

AK Parti Ardahan İl başkanı Hakan Aydın tarafından organize edildiği öğrenilen ve Ardahan’ın önemli sorunların konuşulduğu telekonferans toplantısına Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Ardahan Valisi Mustafa Masatlı ve Milletvekili Orhan Atalay katıldı.

Toplantı hakkında sosyal medya hesabında açıklama yapan AK Parti Ardahan İl başkanı Hakan Aydın, Ardahan’a yapılacak yatırımlar ve devam eden projeler hakkında telekonferans yöntemiyle toplantı gerçekleştirildiğini, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nın ilimizdeki yatırımların istişare edildiğini söyledi. Toplantıda Ardahan için hayırlı sonuçlar alındığını belirten Başkan Aydın, ilin genel sorunları hakkında verimli bir toplantı olduğunu dile getirdi.
Bu haber 2030 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Harun Tankoç/Hanak
    1 yıl önce
    Barış ve İştişare Birlikte Çalışmayı,Hızlı kalkınmayı sağlar.Özel Çıkarları içinde o***ların sözlerine inanana kadar.Sayın Valimin be Sayın Milletvekilimin Ortak paydada çalışmaları Ramazan ayının gerçek Emir Lütfudur.Bu Allahın Emrine Uymaksa İbadettir.Allah yar ve Yardımcınız Olsun!