Reklam

Vali Masatlı, inşaatları inceledi

Vali Masatlı, inşaatları inceledi
13 Eylül 2019 - 13:22 - Güncelleme: 13 Eylül 2019 - 13:36

Ardahan Valisi Mustafa Masatlı, kamu kurum ve kuruluşlarına ait yapımı devam eden inşaatları gezerek incelemelerde bulundu.

Kamuya ait, Halk Sağlığı Merkez Binasını, 112 Hizmet Binası, Kültür Merkezi Binası ile Milli Eğitime ait Okul ve Pansiyon İnşaatlarını inceleyen Vali Masatlı, yüklenici firma yetkililerinden inşaatların durumu ve ilerleyişi hakkında bilgi aldı.

Vali Masatlı, bilgi aldığı firma yetkililerinden, inşaatların hızlı bir şekilde tamamlanarak, sözleşmede belirtilen sürelerde teslim edilmesini istedi. Vali Mustafa Mastalı’ya Vali Yardımcısı Salih Kalkan ve İnşaatların Teknik Kontrolörleri eşlik etti.

VALİMİZ MUSTAFA MASATLI, MİLLİ EĞİTİM’E BAĞLI EĞİTİM KURUMLARINDA İNCELEMEDE BULUNDU

Vali Mustafa Masatlı, Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı eğitim kurumları, Rehberlik ve Araştırma Merkezi (RAM), Bilim ve Sanat Merkezi (BİLSEM), Özel Eğitim Uygulama Okulu ve Şehit Er Serhat Şanlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde incelemede bulundu.

Kurumları ziyaret eden Vali Masatlı, kurumların tüm kısımlarını gezerek sorumlu müdürlerden bilgi aldı. Vali Masatlı, kurumlarda tespit ettiği eksikliklerin hızlı bir şekilde giderilmesi için talimat verdi ve Bilim ve Sanat Merkezinin eğitim vereceği yeni binada ki bakım ve onarım çalışmalarını da yerinde inceleyerek ilgililerden bilgi aldı.

Vali Masatlı, okullarda görevli öğretmenlerle de bir araya gelerek, yeni eğitim-öğretim döneminde özverili çalışmalar sergileyerek, kentin eğitimine katkı sağlamalarını istedi.

Bu haber 789 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum