Reklam

VALİ'DEN ŞARTLI HEDİYE!

VALİ'DEN ŞARTLI HEDİYE!
10 Ocak 2019 - 19:11

Ardahan Valisi Mustafa Masatlı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Ardahan'da görev yapan gazetecilerle bir araya geldi. Basın mensuplarına kalem hediye eden Vali Masatlı, “Kaleminiz yumuşak olsun, sert muhalefet yapmanızı istemiyorum” diyerek gazetecilere takıldı.

Gazetecilerin gününü kutlayan Masatlı, Ardahan'da çalışan gazetecilerin zor şartlarda güzel işler yapmaya çalıştığını söyledi.

Halilefendi Mahallesinde bulunan Lezzet-i Kür'de gazetecilerle birlikte olup günlerini öyle kutlamak istediğini dile getiren Masatlı, şöyle dedi: "Bilindiği gibi Ardahan'a kısa süre önce geldim. Dostunuz, arkadaşınız olarak Ardahan'ı tanımaya ve öğrenmeye çalışacağım. Ekip olacağız ve güzel işlere imza atacağız. Sahadan gelen biri olarak birlikte çalışmak istiyorum. 25 yıllık tecrübemizi burada değerlendirmek istiyorum. İyi niyet ile çalışmak isterim. Gideceğimiz son güne kadar Ardahan için çalışmamız lazım. Şehirde bundan sonra hep beraber yaşayacağız, sizlerle istişarede bulunarak el ele verip güzel işler yapacağız. Basın bir şehrin gözü, sesi, kulağıdır. Eğer bir yerde yanlış varsa bunu da yazmanızı istiyorum. Biz her şeye yetişemeyebiliriz. Fikirlerinizi, önerilerinizi, ilimizin gelişmesi adına sunacağınız her türlü öneriye destek vereceğim. Bir haber hakkında doğru bilgiyi elde etmeniz için mutlaka Özel Kalem Müdürüme veya basın çalışanımıza dönün. Bilgiyi teyit etmeden haber yapmayın. Ardahan’da tekstil fabrikası ya da bunlara benzer yerler açılmasından ziyade bizim ham maddemiz süt ve baldır. Kaşar Peynirimizi markalaştırıp paketleyip yurt dışına ihraç etmemiz lazım. Turizme ağırlık vermemiz lazım. Soğuk havayı avantaja dönüştürüp, kayak merkezini cazibe haline getirmemiz lazım. Daha fazla olumlu haber yaparak ilimizi tanıtma, özellikle ilimize katkı sağlamanızı istiyorum. Bu duygu ve düşüncelerle tekrar 10 Ocak çalışan Gazeteciler Gününüzü kutlar, başarılar dilerim” dedi.

KARAKAYA VE YILMAZ’DAN VALİ MASATLI’YA TEŞEKKÜR

10 Ocak Gazeteciler Günü nedeniyle Vali Masatlı’nın kendilerini onurlandırdığını ifade eden Ardahan Gazeteciler ve Foto Muhabirleri Cemiyeti Başkanı Özkan Karakaya ve Ardahan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Fakir Yılmaz, Vali Masatlı’ya çiçek takdim edip teşekkür ederek, ilde görev yapan basın mensuplarının ve 10 Ocak İdarecilerin günlerini kutladı. Vali Masatlı, ayrıca şehirde görev yapan basın mensuplarından ilin genel durumu hakkında brifing aldı.

Özkan Karakaya’nın özel haberi

Bu haber 1631 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum