Reklam

 VALİ, BÜTÜN ENERJİSİNİ 31 MART'A HARCADI!

 VALİ, BÜTÜN ENERJİSİNİ 31 MART'A HARCADI!
04 Nisan 2019 - 12:23

Yerel seçimlere kısa bir süre kala, Bursa Mustafa Kemalpaşa Kaymakamı iken, Ardahan’a Vali olarak atanan Mustafa Masatlı, yaklaşık 2 aydır köy köy, ilçe ilçe gezerek vatandaşlarla bir araya gelip, onlara Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamı iletmişti.

31 Mart’a kadar bütün enerjisini başta il merkezi olmak üzere köylerde ve mahallelerde harcayan Vali Masatlı, hiç boş durmadı, gecesini gündüzüne kattı.

Özellikle Hoçvan bölgesindeki köylerde vatandaşlarla bir araya gelip sorunları dinleyen Vali Masatlı, Ardahan ovasında yer alan köyleri de ihmal etmedi. Gittiği her köyde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını götüren Vali Masatlı’ya, halk, hem ilgi gösterdi; hem de bağrına bastı.

Vali Masatlı, köy kahvehanelerinde vatandaşları toplayıp köylere hizmet gelmesi noktasında açıklamalarda bulunurken, son zamanlarda ise, il merkezinde esnafları ziyaret edip hal hatırını sordu. 31 Mart Yerel seçim sonuçları ardından Ardahan kamuoyu, Vali Mustafa Masatlı’nın çalışmalarının seçim sonuçlarına büyük etki yaptığını, AK Parti ile CHP arasındaki makasın daha çok açılmasına Masatlı’nın engel olduğunu ileri sürdüler.

BAŞKAN DEMİR, KARŞIMIZDA DEVLETİN GÜCÜNÜ KULLANIP İKTİDAR PARTİSİNE ÇALIŞAN GÖREVLİLER VARDI

Öte yandan Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir,  31 Mart Yerel Seçimler öncesi Ardahan Valisi Mustafa Masatlı’yı kastederek, “Ardahan’da açıkçası 1500 fark bekliyordum, ancak eşit olmayan şartlarda iktidar partisiyle yarıştık. Karşımızda devletin gücünü kullanıp iktidar partisine çalışan görevliler vardı. Belki bu çaba bizim 300-500 oyumuzu götürmüştür, ama yine de seçimi kazanmayı başardık. Ardahan halkını kutluyorum, Ardahan ve ülkem adına bu kadar siyaset dışı müdahalelere rağmen ve büyük bir karşı çalışma olmasına karşın Ardahan halkının ne kadar büyük bir halk olduğunu bir kez daha gördüm. Ardahan halkı tehditlere boyun eğmedi, benim işime karışmayın dedi ve tercihini demokrasinden, cumhuriyetten yana kulandı” ifadesini kullanmıştı.

Bu haber 2240 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum