Reklam
Reklam

ÜLKÜCÜLERDEN FERMAN KARAÇAM'A SERT TEPKİ

ÜLKÜCÜLERDEN FERMAN KARAÇAM'A SERT TEPKİ
09 Ocak 2021 - 14:48
ARDAHAN ÜLKÜ OCAKLARI: CAMİAMIZA İFTİRA ATMAK KİMSENİN HADDİ DEĞİLDİR

Haber7.com sitesinin yazarlarından olan Ferman Karaçam, önceki gün kaleme aldığı “Sn. Fuat Oktay’a Açık Mektup” başlıklı yazısıyla Ardahan kamuoyunda bomba etkisi yarattı.
Karaçam, Cumhurbaşkanı yardımcısı Fuat Oktay’a seslendiği yazısında; akademiden bürokrasiye neredeyse tüm kesimlere eleştiri oklarını yöneltmiş ve önemli iddialarda bulunmuştu. Gündem yaratan açıklamalara imza atan Ardahanlı yazar Ferman Karaçam’a tepkiler dinmiyor.

Konuya ilişkin gazetemize yazılı açıklama yapan Ardahan Ülkü Ocakları Başkanı Serkan Yıldız, Karaçam’ı hedef alarak “Herhangi bir şahıs üzerinden camiamıza iftira atmak kimsenin haddi değildir. Ülkücülerin durduğu yer bellidir. Ardahan’da tek muhatabımız ülkü ocaklarıdır” dedi.

Yıldız, sözlerinin devamında şu ifadeleri kullandı: “Solcuları, çıkarcıları ve terör sempatizanlarını iddia ettiğiniz eski Türkiye’de bırakan irade, liderimiz Devlet Bahçeli Bey’in mimarı olduğu Cumhur ittifakıdır. Bu şer odaklarının yuvalandığı ve maalesef hala temizlenemediği yerleri sadece kurumların resmi internet sayfalarından ve beş yıldızlı, konforlu misafirhanelerinden öğrenemezsiniz. Devletimizin yüksek iradesi ile nihayete erecek meselelerde nifak tohumlarının bir hükmünün olmadığının herkes bilincinde olmalıdır. Kimi ne ile ilişkilendirirseniz ilişkilendirin ancak ülkücü hareketi çarpık ve bozuk zihniyetlerle aynı kefeye sokmayın aynı cümle içinde dahi kullanmayın. Dün olmadık, bugün yokuz, yarın da asla olmayacağız.”
 
Bu haber 2521 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • mehmet avşar
    6 ay önce
    Ferman Karaçamın ne haddine! Seni ne ilgilendirir. mehmet biberin sana talimat verdiğini tüm türkiye öğrendi. artık mehmet biber eski rektör. Mesele o değil, mesele artık rektörlük koltuğundan atılması olacak. Atıldıktan sonra milletin içine nasıl çıkacak. biber=trump oldu artık. Hey gidi biber, bu yazı***ları okuyorsan bilki ahını aldığın 3 kişinin bedduası ile bu hale geldin. birde namaz kılarsın ayıp gerçekten ayıp.