TÜRKİYE'NİN EMLAKTA DÜNYA MARKASI PREMAR

TÜRKİYE'NİN EMLAKTA DÜNYA MARKASI PREMAR
30 Kasım 2018 - 10:37

İncesu: Premar dünyaya açıldı

Ankara Çankaya CHP Belediye Meclis Üyesi olan aynı zamanda Meclis Başkanı da olan Ardahanlı hemşerimiz Özgür Erdem İncesu, emlakte dünyaya açılan kapı olarak tarif ettiği PREMAR Gayrimenkul Danışmanlık şirketinin dünya çapında önemli bir yer edindiğini söyledi.

Ankara’da makamında ağırladığı Ardahan Gazeteciler ve Foto Muhabirleri Cemiyeti Başkanı Özkan Karakaya ve Başkan Yardımcısı Sezgin Uygar’la bir görüşme gerçekleştiren İncesu, tüm Ardahanlı vatandaşlara selamlarını göndererek, Ardahan’ı çok sevdiğini, özellikle belediyecilik konusunda elinden gelen desteği verdiğini ifade etti.

Ardahan’da yerel seçimlerde CHP’nin başarılı olacağına inandığını, CHP’nin Ardahan il merkezinde güçlü bir tabanı bulunduğunu ve 31 Mart’ta yapılacak olan seçimde zaferle ayrılacağını dile getirdi. 

Sahibi olduğu Premar Gayrimenkul Danışmanlığı Firması hakkında da bilgiler veren İncesu, “Premar; Avrupa ve ABD başta olmak üzere tüm dünyada emlak zinciri kurmakta olan yeni nesil bir gayrimenkul danışmanlık şirketidir. 40 yıllık deneyimi ile bugün 2. jenerasyonunu yaşayan, “müşteri odaklı yaklaşım, sürekli gelişme, ekip ruhu, yaratıcılık ve şeffaflık” kavramlarını şirket politikasının merkezine yerleştiren PREMAR, Türkiye gayrimenkul sektörüne kazandırdığı ilklerle fark yaratmaya devam ediyor. Dev projelerin, dev yapıların, dev yatırımların her gün arttığını gözlemliyoruz. Bu büyümeyi fark eden yabancı yatırımcılar Türkiye’yi adeta bir gayrimenkul limanı olarak görüyor. 

PREMAR, TÜRKİYE’NİN DÜNYAYA AÇILAN İLK EMLAK ZİNCİRİ

Gayrimenkulleri değerlendirmek, alım-satım-kiralama hizmeti vermek niyetindeler. %100 Türk sermayesiyle Ankara merkezli olarak kurulan Premar’ın en asil hedefi, yabancı rakiplerinin arasında Türkiye’nin en büyük gayrimenkul hizmet şirketi olmaktır. Bu hedefi gerçekleştirirken “glokal” kavramı; “global iş ortaklarının lokal tecrübe ve sermaye ile bir araya gelmesi” Premar için hayati öneme sahiptir. Markamızı ve Bayrağımızı Dünya’ya taşımaya gururla devam ediyoruz. 3 Kıta, 11 Ülke, 100 den fazla bayi ile hizmet vermekteyiz” şeklinde konuştu.

İncesu, Ardahan’da esnaflık yapan Aşkın Kaya’nın Premar Gayrimenkul Danışmanlık Ardahan temsilcisi olduğunu, kendi şehrinde de firmasına ait işletmesinin bulunduğunu söyledi. Ardahanlı basın mensuplarının ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade eden İncesu, gazeteciler aracığıyla Ardahan halkına saygı, sevgi ve hürmetlerini iletti.

Bu haber 29515 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum