Reklam
Reklam

TURAN ÇİFTÇİ: DAMAL'DA HALKIMIZLA HUZURLUYUZ VE MUTLUYUZ

TURAN ÇİFTÇİ: DAMAL'DA HALKIMIZLA HUZURLUYUZ VE MUTLUYUZ
30 Mayıs 2022 - 11:30
Ardahan Haber Gazetesi olarak Damal İlçe Müftülüğüne gerçekleştirdiğimiz ziyarette, başarılı etkinlikler gerçekleştiren İlçe Müftü vekili Turan Çiftçi, “Damal’da birlik ve beraberlik içerisinde halkımıza hizmet ederek  teveccühlerine mazhar olmaya çalışıyoruz” dedi.

İlçe Müftülüğü olarak Damal’da gerçekleştirdikleri çeşitli etkinlikler kapsamında Diyanet İşleri Başkanlığı’nın mesajlarını vatandaşa ulaştırdıklarını açıklayan Müftü vekili Çiftçi, “Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) aracılığıyla ihtiyaç sahibi ailelere yardım ediyoruz. Halkımızla sürekli bir araya gelerek onların sorunlarını dinleyerek imkanlar çerçevesinde yardımcı olmaya çalışıyoruz. Diyanet İşleri Başkanlığımız ile Türkiye Diyanet Vakfı ülkemizde ve tüm dünyada mağdur olan vatandaşlara yardım eli olmuştur ve faaliyetlerini arttırarak devam ettirmektedir. Yardım çalışmalarımız hayırseverlerin destekleriyle imkânlar dahilinde inşallah devam edecek. İlçe müftülüğü olarak her zaman olduğu gibi iyi ve köyü günde Damallı kardeşlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

Ayrıca İlçe müftülüğünü ziyaretimizden dolayı Küresel Gazeteciler Konseyi Ardahan İl temsilcisi, Ardahan Haber ve Göle haber gazeteleri imtiyaz sahibi Gazeteci Özkan Karakaya ve ekibine teşekkür eden Damal Müftü Vekili Çiftçi, insanların birbirilerini ziyaret edip tanışmalarının önemine vurgu yaptı.
 
Reklam
Bu haber 2651 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum