Reklam

TOPRAKLAR'DAN ARDAHAN'A ULTRA YATIRIM

TOPRAKLAR'DAN ARDAHAN'A ULTRA YATIRIM
20 Haziran 2020 - 23:17

Ardahan’a kurduğu yatırımlarla bünyesinde yüzlerce kişiyi istihdam eden iş insanı Orhan Toprak, Atatürk Mahallesi Karakaya Sokak Çevreyolu üzerinde Opet’in son konsepti olan New Petrol’ü hizmete açtı.

NEW PETROL’DAN YENİ KONSEPT

Opet’in Türkiye genelindeki 1616’nci, Ardahan’da ise 3’uncu istasyonu ‘New Petrol’ hizmete açıldı. New Petrol’ Opet’in yenilenen Fullmarket konsepti altında, müşteri memnuniyeti odaklı “kusursuz hizmet” anlayışı ile tüketicileri kaliteli, üstün performanslı ürünler ve güler yüzlü hizmetle buluşturdu.

Akaryakıt dağıtım sektöründe müşteri memnuniyeti lideri Opet, Ardahan’da standartları değiştirecek büyük bir perakende hamlesine imza attı.

MUTLUYUZ, GURURLUYUZ

Toplam 8 dönüm üzerine kurulan New Petrol’ün sahibi Orhan Toprak, Ardahan’a yatırım yapmaya devam edeceklerini belirterek şunları söyledi:

“Çalışmadan üretim olmuyor. Üretim yapmadan kazanç olmuyor. Bunun için yeni yatırımlarla daha çok istihdam oluşturmak istiyoruz. Yeni yatırımlarla mutlu ve guruluyuz. Akaryakıt satışının yanında Ana bayiliğini yaptığımız New Holland Traktörlerinin satış, servis ve yedek parça hizmetimiz devam ediyor. Aynı zamanda tarım makine ekipmanları da bünyemizde yer alıp, birinci öncelliğimiz müşteri memnuniyeti ile çalışmaktır. Opet’in ileri teknoloji konseptli donanımı ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet kalitesi ile çalışmalarımız sürüyor. New Petrol’ün bünyesinde lokanta, çocuk parkı, alışveriş merkezi ve farklı markaların yer alacağı birçok projemizi önümüzdeki süreçle birlikte harekete geçireceğiz. Opet, Türkiye genelindeki 1600’ü aşkın istasyonunda müşterilerine sunduğu yüksek kaliteli yakıtı UltraForce’un yanı sıra,  fark yaratan kampanya ve katma değerli hizmetleri, sürdürülebilir ve sonuç odaklı sosyal sorumluluk projeleri ile 12 yıldır müşteri memnuniyetinin zirvesindeki yerini koruyor.”
 

Bu haber 4638 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Metin morkoc
    2 hafta önce
    Evet ardahan belediyesine rağmen yaptı açtı Bir kavga ve mahkeme olayı vardı belediye ile Burda belediye ve başkana pay çıkarmak cok yanlış ve büyük hata kimse balık hafızalı değil o*** bitenden haberimiz var Hayırlı bol kazançlar dilerim