Reklam
Reklam

TOKİ SAKİNLERİ, KAR VE BUZDAN DERT YANIYOR!

TOKİ SAKİNLERİ, KAR VE BUZDAN DERT YANIYOR!
06 Şubat 2022 - 15:56 - Güncelleme: 06 Şubat 2022 - 16:17
Kara kış koşullarının etkili olduğu Ardahan'da kimi mahallelerde yaşanan sıkıntılar vatandaşları çileden çıkarıyor. Temizlenmeyen kaldırımlar ve buzlu yollar büyük tehlike yaratıyor.

İnönü Mahallesi'ndeki Tokiler'de yaşayan bina sakinleri hem buzlu yollardan hem de doğru dürüst temizlenmeyen kar yığınlarından dolayı yaşadıkları zorlukları gazetemiz aracılığıyla dile getirdi.

Yol ve bina girişlerindeki buzlarla birlikte yayaların yanısıra araçların geçişine izin vermeyen birikmiş kar kütlelerinin yaşlı ve engelli vatandaşlara eziyet yaşattıklarına dikkat çeken bina sakinleri yetkilileri sorunun çözümü için göreve çağırdı.
Bu haber 1108 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • ÇOBAN
  6 ay önce
  Faruk DEMİR CHP nin seçmen kaybetmesine çok emek veriyor bilinçli bilinçsiz bir yandaşlarıyla.
 • Halkın sesi
  6 ay önce
  Çile çile çeken vatandaş sefasını süren yandaşları ve Faruk Demir halk hizmet bekliyor siz geldiniz geleli siz ancak kayalıkların oralara biracılara içkicilere yerler mekanlar yapın içip içip milletin karısına kızına laf söz ediyorlar en iyi hizmetiniz die ad***dırılıcaktır benim görüşümce insanlar güzel anacak belediye başkanlığınız son bulduğunda halk vatandaş hizmet bekliyor halkın sabrı sınanıyor CHP belediye başkanı ve yönetimince protesto mu edelim günü birlik belediyenin CHP il başkanlığına gelipte günü birlik hizmet hizmet bekliyoruz.
 • Karakaya dikkat et
  6 ay önce
  belediyemiz temizler ama neden temizlenmedi anlamadım