Reklam
Reklam

Teşkilatlardan Atalay'a tam destek

Teşkilatlardan Atalay'a tam destek
08 Kasım 2019 - 20:54 - Güncelleme: 08 Kasım 2019 - 21:49

Attığı tweet ve sosyal medya paylaşımlarıyla ulusalcı ve derin yapılanmaların hedefi haline gelen Ak Parti Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay Ardahan’a gelerek bütün teşkilat mensuplarıyla son süreç hakkında önemli değerlendirmelerde bulundu.

Milletvekili Atalay’ı AK Parti Ardahan İl Başkanı Hakan Aydın ve yönetimi başta olmak üzere, Göle Belediye Başkanı İlhan Gültekin, Posof Belediye Başkanı Cahit Ulgar, Çıldır Belediye Başkanı Yakup Azizoğlu, Köprülü Belediye Başkanı Yücel Akkoç, AK Parti İlçe Teşkilatları, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Merkez İlçe Başkanı Özgür Açıkyıldız, SGK İl Müdürü Aziz Boz, Muhtarlar, STK Temsilcileri ve partililer karşıladı.

ATALAY, MEYDAN OKUMAYA DEVAM EDECEĞİM

Ardahan Üniversitesi Yerleşkesi önünde İl Başkanı Hakan Aydın, Merkez İlçe Başkanı Özgür Açıkyıldız, SGK İl Müdürü Aziz Boz, AK Partili Erdal Başdemir, İl Genel Meclis Üyesi Levent Bilgili, Göle Belediye Başkanı İlhan Gültekin, Posof Belediye Başkanı Cahit Ulgar, Çıldır Belediye Başkanı Yakup Azizoğlu, AK Parti Kadın ve Gençlik Kolları ile bir çok partili tarafından karşılanan Vekil Atalay, daha sonra uzun araç konvoyu eşliğinde AK Parti İl Teşkilatına gelerek burada partililere hitap etti.

ARDAHAN HALKININ İRADESİNE SAHİP ÇIKACAĞIM

“Başladığım yerdeyim asla ve asla Ardahan’ı yalnız bırakmam” diyen Vekil Atalay, “ 2011 yılında başladığım yerdeyim ve asla ve asla Ardahan'ı yalnız bırakmam. 17 yıldır iktidardayız hamdolsun önümüzdeki 100 yüzyıl sonra Türkiye'mizin tarihi yazılacaksa Ak Parti önce ve sonrası yazılacak. Bu başarıda her Ardahanlının ve sizin emeğiniz ve alın teriniz vardır. Son bir haftadır hakkımda çeşitli iddialar medyada yer alıyor. Bunların hiçbirinin kayda değer tarafı yoktur. İstifa edeceğim yönünde çıkan haberler tamamen uydurmadır. Ben yerimdeyim, kendilerine yeni bir yol bulmaya çalışanlarla işim olmaz. Medyada hakkımda dedikodu yaparak çakal gibi uluyanlar iyi bilsinler ki ben her zaman AK Parti’nin bir neferi olacağım. Tabi ki bazı yanlış olan şeyleri de söyleyeceğim. Demokrasinin gereği budur. Geçmişte başörtüsü düşmanlığı ile bilinen bir yazar çıkmış bana Atatürk düşmanlığımı yaptığımı söylüyor. Bana saldıran bu çakallara verecek cevabımız yaptığımız hizmetler olacaktır. Bu gün gördüm ki Ardahan kendi iradesini mecliste temsil eden vekiline sahip çıkmıştır. Ardahan kendi cesur sesini, kendi rey'ini mecliste temsil eden, o sesin yüceliğini asla yere düşürmeyen vekilini bağrına basmıştır. Bu gün bir kaç çapulcunun neden ve nasıl bir söylemle Ardahan'ın gönlünde küçük düşürmek için girdikleri bir çaba boşa çıkarak Ardahan milletvekili halkı ile kucaklaşmıştır” şeklinde konuştu.

Bu haber 2597 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Bülent Ecevit irik
  11 ay önce
  Sayin vekilim orhan atalay her zaman karkasindayim kimseye yem edirmezik bunuda boyle bilsinler
 • Bursa1626
  11 ay önce
  Ardahan,, teşkilatı,, destek...
 • Şahin
  11 ay önce
  Yav he he sen anca sana yalakalık edenlerin menfaatine çalışırsın. Sen vizyon sahibi senden daha ahil insanların önünde bir engelsin.