Reklam

TEŞEKKÜRLER GOOGLE TEŞEKKÜRLER ARDAHAN

TEŞEKKÜRLER GOOGLE TEŞEKKÜRLER ARDAHAN
12 Eylül 2019 - 20:46 - Güncelleme: 12 Eylül 2019 - 21:42

Yayın hayatına 2008 yılında başlayan www.ardahanhaber.com.tr adlı internet haber sitemiz birinciliğini korumaya devam ediyor.

Gazeteci Özkan Karakaya’nın imtiyaz sahibi olduğu ve yönettiği www.ardahanhaber.com.tr adlı internet haber sitesi, günlük ortalama 12 bin kişinin ziyaret ettiği ve Ardahan’ın en çok okunan haber sitesi olma ünvanını koruyor.

Alexa’in verilerine göre Ardahan genelinde son yedi yıldır en çok okunan haber sitelerinin başında www.ardahanhaber.com.tr  geliyor ve liderliğini sürdürüyor.

ARDAHAN’DA İLK SIRADA

Yayın hayatına başladığı tarihinden bu yana hızlı bir yükseliş trendi yakalayarak doğru ve ilkeli habercilik anlayışı ile Ardahan'da başarıdan başarıya koşan www.ardahanhaber.com.tr, dünyaca ünlü arama motoru Google'de günlük yaklaşık 100 bin kişinin arama yaptığı "Ardahan Haber" anahtar kelimesinde ilk sırada yer alan siteler arasında yer alırken, sitemizin haberleri Google’de birinci haber olarak okuyucunun karşısına çıkıyor.

Ulusal ve yerel basının birçok ismini geride bırakan www.ardahanhaber.com.tr, sosyal medya hesaplarında ise okuyucularıyla en çok etkileşim gerçekleştiren yayın organı olarak Ardahan’dan büyük beğeni topluyor. Okuyucusuyla bütünleşmiş bir yayın anlayışını benimseyen gazete, doğru ve ilkeli habercilik anlayışından taviz vermiyor.

www.ardahanhaber.com.tr, dünya genelinde 1 milyar 500 milyon sitenin içinde 719 bin 323’üncü sırada yer alıyor. Sitemiz yine Türkiye genelinde bulunan 50 milyon site arasında 21 bin 272’nci sırada yer alıyor.

Bu haber 2900 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • yasin KAYIKÇI
    10 ay önce
    Bu güzel ve gurur verici başarınızı tebrik eder başarını canı gönülden kutlarım.
Günün Başlıkları