Reklam

 Tecrübeli isim Alper Turgut, Posof'un sorunlarını çözeceğiz!

 Tecrübeli isim Alper Turgut, Posof'un sorunlarını çözeceğiz!
02 Ocak 2019 - 13:17

Ardahan’ın Posof ilçesinde uzun yıllardır gazetecilik yapan Alper Turgut, Ak Parti’den İl Genel Meclis Üyeliğine aday adayı oldu.

Ardahan’ın başarılı gazetecilerinden TRT ve Demirören Haber Ajansı Posof temsilcisi Alper Turgut, gazetecilik yaşamında biriktirdiği tecrübelerini İl Genel Meclisi’nde değerlendirmek için aday adayı oldu. Aynı zamanda AK Parti İlçe Yönetim Kurulu üyesi olan Turgut, gazetecilere verdiği demeçte, yıllardır haberlerini yaptığı ilçesinde yeni hizmetlerde görev almak amacıyla bu yola çıktığını, kendisine görev verilmesi halinde siyasetle birlikte gazetecilik tecrübesini de Posof’a hizmet etme adına kullanacağını söyledi.

Posof İlçesinin birikmiş sorunlarının olduğunu, AK Parti iktidarı sayesinde yapımı süren Ilgar Dağı Tünelinin ilçenin kaderinin değişmesi anlamında önemli olduğunu ifade eden Turgut, İlçede AK Parti’nin her seçimde zaferle ayrıldığını, 31 Mart’ta da Belediyeyi yine kazanacaklarını dile getirdi. Posof’ta mevcut Belediye Başkanı Cahit Ulgar’ın ilçede bir dönem başarılı bir şekilde görev yaptığına değinen Turgut, Belediye Başkanlığının yanı sıra İl Genel Meclis üyeliğini de kazanacaklarının altını çizdi.

Bu haber 3198 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • İlyas ANAÇ
  1 yıl önce
  Alper kardeşim hayırlı olsun sonsuz başarılar dilerim.En güzel sağlıklı neşeli huzurlu başarılı mutlu günler sizin olsun esen kalın.ALLAH'a emanet olun
 • Latig Güler
  1 yıl önce
  Alper başarılar diliyorum bölgemizin sorunlarını iyi bilen genç dinamik gezetecilik bilgilerinide siysi hayata geçirerek daha güzel işlere imza atacağına inancım tamdır yolun açık olsun.