Reklam
Reklam

TDP ARDAHAN'DA SAHA VE KURUM ZİYARETLERİNE BAŞLADI

Mustafa Sarıgül Liderliğinde kurulan Türkiye Değişim Partisi Ardahan’da ses getirmeye devam ediyor.

TDP ARDAHAN'DA SAHA VE KURUM ZİYARETLERİNE BAŞLADI
29 Temmuz 2022 - 19:03 - Güncelleme: 29 Temmuz 2022 - 22:17

Mustafa Sarıgül Liderliğinde kurulan Türkiye Değişim Partisi Ardahan’da ses getirmeye devam ediyor. İki ay önce kurulan, Ardahan Merkez ve ilçelerinde hızlı bir teşkilatlanma çalışması başlatan TDP, kamu kurum ve kuruluşları ziyaret etmeye başladı.

Türkiye Değişim Partisi Ardahan İl Başkanı Adem Karabulut, Ardahan Valisi Hüseyin Öner’i makamında ziyaret ederek partisinin çalışmaları hakkında bilgiler paylaştı. Daha sonra Ardahan İl Defterdarı Osman Akdemir, Ardahan Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Bilent Akar’ı ziyaret eden Türkiye Değişim Partisi Ardahan heyeti, Ardahan’ın sorunlarına yönelik samimi sohbette bulunup çözüm konusunda yapılması gereken çalışmalarla ilgili bilgi paylaştılar.

Ziyaretler hakkında kısa bir değerlendirme yapan Türkiye Değişim Partisi Ardahan İl Başkanı Adem Karabulut, “Partimiz Ardahan’da yeni kuruldu. İki tane ilçe kongremizi yaptık, önümüzdeki ay ise İl Kongremizi yapacağız. Partimiz saha da aktif çalışmalar gerçekleştiriyor. Bu kapsamda kamu kurum ve kuruluşları da ziyaret ederek partimizin çalışmalarını anlatıyoruz. Liderimiz ve Genel Başkanımız Sayın Mustafa Sarıgül’ün güzel ülkemiz için ortaya koyduğu eylem planlarını anlatıyoruz” dedi.

 

 


Bu haber 1015 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • ÇARE SARIGÜL
    2 hafta önce
    ÇARE SARIGÜL, tüm sol camia olarak Mustafa sarigulu desteklemeye kararlıyız, sağ camiadanda kandirip alacagimiz oylarla ikdidar olacağız, memlekete her türlü iyiliği biz yapacağız, yaşasın sarıgül