Reklam
Reklam

TALİP BULAK, GÜÇLÜ GÖLE İÇİN DESTEK İSTEDİ

TALİP BULAK, GÜÇLÜ GÖLE İÇİN DESTEK İSTEDİ
04 Mayıs 2022 - 18:27 - Güncelleme: 05 Mayıs 2022 - 19:34
HABER: ERDAL KARAKAYA

15 Mayıs 2022 Pazar günü yapılacak Göle Dernek Başkanlığı Genel Kurulu öncesi adaylığını açıklayan Tellioğlu Köyü Kültür ve Dayanışma Dernek Başkanı Talip Bulak, delegelerden destek istedi.

Göle dernekçiliğine yeni bir ivme kazandırmak için aday olduğunu belirten Başkan adayı Bulak, Göle Dernek Başkanlığı Genel Kurulunda seçilmesi halinde İstanbul’da yaşayan tüm Gölelileri her platforma buluşturacağını söyledi.

Başkan Bulak: “Göle Derneği için güçlü bir yönetimle yola çıkıyoruz. Büyük ve güçlü Göle için aday oldum. 1990 Yılında kurulan ve Türkiye’deki derneklere örnek olan, festivaller gibi ulusal projelere imza atan Göle derneğinin hak ettiği yere gelmesi için tüm Göleli hemşehrilerinden destek istiyorum. Birleştirmeye, iyileştirmeye yönelik tüm köylerimizi, köylülerimizi Türkiye’nin dört bir yanında bulunan tüm gönülleri kaynaştırmak, buluşturmak, sorunlarına, sevinçlerine, hüzünlerine ve dertlerine yardımcı olmak için aday oldum. Çıktığım bu yolda yalnız olmadığımı ve yanımda olduğunuzu bilerek desteklerinizi bekliyorum” dedi.
 
Reklam
Bu haber 1193 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum