Reklam

SILA ARDAHAN KALESİ, HEDEF BÜYÜTTÜ

SILA ARDAHAN KALESİ, HEDEF BÜYÜTTÜ
18 Haziran 2020 - 16:25
“Gurbetten Sılaya” sloganı ile geçtiğimiz yıl faaliyete başlayan Sıla Ardahan Kalesi otobüs firması hizmet kalitesi ile vatandaşların ilgisini çekip kısa sürede hedefledikleri başarıya ulaşarak firmanın kapasitesini arttırmasına vesile oldu.

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, İl Jandarma Komutanı Albay Selçuk Özdem, Ardahan Üniversitesi Rektörü Mehmet Biber, Ziraat Bankası Müdürü Şefika Akar, ESOB eski Başkanı İskender Alihanoğlu, Küresel Gazeteciler Konseyi Ardahan temsilcisi Özkan Karakaya, kurum amirleri ve Ardahan halkının katılımıyla firmanın kuruluşunun 1’inci yıldönümü ve yeni araçların firmaya katılması nedeniyle tanıtım töreni düzenlendi.

SILA ARDAHAN KALESİ, ARAÇ FİLOSUNA YENİ OTOBÜSLER KATTI

Ardahan’dan Ankara, İstanbul, Bursa, İzmir güzergâhlarına günlük araç kaldıran firma aynı zamanda lüks araçlarıyla Ardahan halkının tercih edilen otobüs firması haline geldi. Tecrübeli kaptanlar ve personelleri ile nazik, huzurlu ve güvenli yolculuk sağlayan firma her geçen gün büyümeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl kurulan firma bir yıl içerisinde 40’bin yolcu taşıma kapasitesiyle de göz doldurdu.

HEDEF 100 BİN YOLCU

Ardahan’a hizmet etmekten mutluluk duyduğunu açıklayan firma sahibi Kubilay Kurutaş, öncelliğin müşterilerinin rahat bir şekilde yolculuk yapması için hizmette sınır tanımadığını söyledi.

Kurutaş: “Son model Mercedes Trevego 2+1, 1+1 suit araçlarımız ile Ardahan halkına son derece lüks ve konforlu bir şekilde seyahat etmelerini sağlıyoruz. Firmamızda seyahat süresince sınırsız hizmet verilmektedir. Firmamızın kuruluşunun birinci yıldönümü ve yeni otobüslerimizin araç filomuza katılması nedeniyle yaptığımız açılış törenine katılımlarından dolayı herkese teşekkür ediyoruz. Ardahan için hedef büyüttük, yolcularımızın güvenini kazandık ve yeni hedefimiz 100 Bin yolcu olacak” dedi.
 
Bu haber 6637 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 4 Yorum