Reklam
Reklam

SİİRTLİLER BU ADAMA SAHİP ÇIKSIN!

SİİRTLİLER BU ADAMA SAHİP ÇIKSIN!
05 Nisan 2021 - 19:14
Farklı illerde intihara kalkışarak, kazanç sağlamaya çalışan Siirtli Hasan İ, numarasını bu kez de Göle´de denedi. Ardahan´da Hasan İ. (29), geçtiğimiz hafta Perşembe günü çıktığı inşaat halindeki apartmanın en üst katında intihar girişiminde bulundu. Hasan İ.’nin yanına giden Belediye Başkanı Faruk Demir, cebindeki 2 bin lirayı vererek, intihardan vazgeçirmişti.

Siirtli olduğu belirlenen gencin daha önce 120 suç kaydı bulunduğu, bu kayıtlardan 79´unun intihara teşebbüs suçu olduğu ortaya çıktı.

BAŞKAN GÜLTEKİN, PARA VERMEDEN KURTULDU

Farklı illerde intihara kalkışarak, kazanç sağlamaya çalışan Hasan İ.,  intihar numarasını bu kez de Göle´de denedi. Göle Emniyet Müdürlüğü yakınlarında inşaat halindeki bir binaya çıkan H. İ. aynı şekilde para yardımı etmezseniz intihar ederim diyerek tehditler savurdu. Göle Belediye Başkanı İlhan Gültekin´in gelmesini istedi. Olay yerine gelen Başkan Gültekin, Siirtli Hasan’ı ikna ederek binadan indirdi. Başkan Gültekin’den para alamayan Hasan İ. 81’inci intihar girişiminden kendisine kazanç sağlayamadı.
 
Bu haber 1583 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum