Reklam

Serhat Ardahan Spor'dan flaş gelişme!

Serhat Ardahan Spor'dan flaş gelişme!
31 Ağustos 2018 - 00:28

Yeniden başlıyoruz

Geçtiğimiz gün Serhat Ardahan Spor, Ziraat Türkiye Kupası 1. Tur eleme maçında Kars temsilcisi Sarıkamış Gençlerbirliği’ne kendi sahasında 3-0 mağlup olmuştu.

Mücadelenin ardından Serhat Ardahan Spor, Teknik Direktörü Nejat Bakan ile yollarını ayırırken, yeni hoca arayışı için çalışmalar başlatıldı.

Konu hakkında bir açıklama yapan Serhat Ardahan Spor Kulübü Basın Yöneticisi Özkan Karakaya, Teknik Direktörle yollarını ayırdıklarını ve en kısa sürede yeni bir teknik ekibin takımın başına geleceğini söyledi.

Takımda 3 yeni transferde gerçekleştireceklerini aktaran Karakaya: “Serhat Ardahan Spor yaşatılmalı, Sarıkamış mağlubiyeti moralimizi bozsa da o maç artık geride kaldı. Önümüzde Bal ligi var ve ona endeksleneceğiz. Biz yok imkanlarla bir takımı yeniden kurduk, bu takımı bir kaşe ve üç beş yırtık evrakla teslim aldık. Elimizdeki imkanlar ölçüsünde bir takım ruhu oluşturduk. Sarıkamış sınavı bizim için çok zor oldu. Mağlubiyetler galibiyetler muhakkak olacaktır. Bu futbolun doğasında var. Bu kulüp ne yapıp edilmeli ve ayakta tutulmalı. Başta Ardahan Valisi, Belediye Başkanı, Kamu kurum idarecileri ve taraftarlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Kötü günler geride kalacak önümüze bakacağız. Halkımızdan ve taraftarlarımızdan beklentimiz, şehrin takımını yalnız bırakmamalarıdır. Önümüzdeki maçlarda bu tabloyu daha olumluya çevirmek için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Bu haber 1925 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • İlyas ANAÇ
    1 yıl önce
    Üsdadım Özkan KARAKAYA sizide spor faaliyetleri içinde görmekten mutluluk duydum.Sonsuz başarılar dilerim.Sizinde bildiğiniz gibi başarının temelinde ekonomi yatar.Bölgesel Amatör liğde mücadele edip,Ardahan'ı en iyi bir şekilde tanıtıyorsunuz ve sesini duyuruyorsunuz.Kalkınmanın temel taşlarından o*** sportif faliyetlerdir.Gelirlerinizin çok kısıtlı olduğunu tahmin ediyorum.Güzel projeler ile daha güzel gelir elde edeceğinizi tahmin ediyorum. Umarım çok ciddi gelir getirici projeler hazırlarsınız.En güzel sağlıklı neşeli huzurlu başarılı mutlu günler ile TÜM İLÇELERİYLE KÖYLERİYLE KALKINMIŞ BİR ARDAHAN dileğiyle esen kalın